Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Off-Road'da formula rüzgarı

İSTANBUL Off Road kulübü (İSOFF) 29 Mayıs 2011 Pazar günü, tamamen farklı bir off-road yarış konsepti ile Formula yarışlarındaki heyecan ve rekabeti off-road parkurlarına taşıyor: İSOFF CHALLENGE.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

21 Off-Road Yarışçı Takımı, Kemerburgaz’da hazırlanan özel Off-Road Pistinde aynı  anda start alacak. 50 km uzunluğundaki 15 turluk bu inanılmaz yarışın ardından ayakta kalan takımı birlikte alkışlayacağız.

UÇUŞ RAMPALARI İLE DOLU ENGELLER GEÇİLECEK

Pist kurallarının geçerli olduğu bu yarışta, Seeding turlarının ardından sıralamaları  belirlenen 21 araç, Formula düzeninde çapraz olarak starta hazırlanacaklar. Aynı anda start alacak takımlar, farklı off-road engelleri ve harika bir uçuş rampası ile donanmış parkurda, 15 turluk kıran kırana yarışın ardından finişe ilk araç olarak gelmek için mücadele edecekler.

İLK KEZ YAPILAN YARIŞ 2011 YILINDA 3 AYAĞA YAYILACAK

Heyecanın doruklarda hissedileceği yarışta seyirciler ise ilk kez tüm araçların aynı anda start aldığı bir off-road yarışı izleyecekler…Aynı zamanda seyirciler yine ilk kez off-road yarışı içinde PitStop görüntülerini izleyeceklerİlk kez yarış içinde pilot/co-pilot değişimini görecekler. İlklerin yaşanacağı yarış hem hızlı, hem inanılmaz zorlu, hem de her anı nefes nefese heyecanlı ve çekişmeli geçecek.  Üstelik bu heyecan 2011 içinde 3 ayağa yayılacak.  İSOFF Yöneticileri tüm heyecan severleri 29 Mayıs Pazar günü Kemerburgaz’a davet ederek İSOFF CHALLENGE mutlaka izlenmesi gereken bir yarış olduğunu belirtiyorlar..


Bunları da Beğenebilirsiniz