« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Of Spor Başkanı gözaltına alındı

İsmetpaşa Stadı’nda Kocaelispor ile karşılaşan Türkiye 2. Lig ekiplerinden Ofspor Kulübü’nün Başkanı Ercan Saral, hakkındaki kesinleşmiş 11 ay 7 günlük hapis cezası nedeniyle önce gözaltına alındı, ardından da cezaevine konuldu. Saral’ın ’tehtit’ iddiasıyla açılan dava sonucu hapis cezasına çarptırıldığı öğrenildi.

DAVUT YASA - KOCAELİ / DHA
SON GÜNCELLEME

MAÇA GELDİ TUTUKLANDI - WEB TV

FETTAHOĞLU: VERİLMİŞ CİNSEL TACİZ SUÇU YOKTUR

Spor Toto 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Ofspor Kulübü’nün Başkanı Ercan Saral, bugün takımının Kocaelispor ile oynayacağı maç için kafileyle birlikte İzmit’e geldi. Didim Asliye Ceza Mahkemesi’nde, hakkında 1.5 yıl önce yapılan bir şikayet nedeniyle yapılan yargılama sonucu gıyabında 11 ay 7 gün hapis cezası verildiği belirlenen Ercan Saral hakkında tutuklama kararı çıkarıldı. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’ne verilen talimat üzerine Ercan Saral, İzmit’e geldiğinde gözaltına alındı. Cezası kesinleşmiş olduğu için polis tarafından gözaltına alındıktan sonra Adliye’ye sevk edilen Ercan Saral cezaevine gönderildi.

Ercan Saral’ın hakkında Didim Asliye Ceza Mahkemesi tarafından ’tehdit’ suçlamasıyla verilmiş 11 ay 7 gün hapis cezası olduğu bildirildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz