ESKİŞEHİR HABERLERİ

Odunpazarı'nda yıkım başladı

DHA
28.03.2016 - 16:58Son Güncelleme :
DHA

 

 
ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı'na bağlı ekipler Odunpazarı bölgesinde istimlak edilen bölgelerde 18 evin yıkım çalışmalarına başladı. 
 
Büyükşehir Belediyesi ekipleri Dede Mahallesi ve Şarkiye Mahallesi'nde istimlak edilen evlerin yıkımına başladı. Vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine alkol ve uyuşturucu madde kullanan kişilerin mesken tuttuğu harabeye dönmüş binaların yıkım işleri, Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yapılıyor.  Şarkiye Mahallesi Depboy Sokak ve Hacı Hafız Sokak'ta bulunan 2 evin yıkımı tamamlanırken, önümüzdeki günlerde Dede Mahallesi Şehabettin Caddesi, Kemal Zeytinoğlu Caddesi ve belirli sokaklarda yıkım çalışmaları devam edecek. 
 
Büyükşehir Belediyesi yetkililerinden alınan bilgilere göre yıkım sürecinin hukuksal işlemlerin sonuçlanmadığı için uzadığı belirtilirken, kesinleşen ve resmi yazıları tamamlanmış 18 evde yıkım çalışmaların prosedüre uygun şekilde en kısa sürede tamamlanacağı belirtildi.
 
-

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Odunpazarı'nda yıkım başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 16 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Odunpazarı'nda yıkım başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı