ESKİŞEHİR HABERLERİ

Odunpazarı’ndan Eğitime Destek Sürüyor

IHA
30.10.2015 - 14:48Son Güncelleme :

TEOG VE LYS KURSLARI KAPSAMINDA ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ KİTAP DAĞITILDI.

IHA

Odunpazarı Belediyesi’nin eğitime destek kapsamında Emek Gençlik Merkezi’nde öğrencilere ücretsiz verilen TEOG ve LYS kursları sürüyor.
Eğitime verdiği desteği her platformda gösteren Odunpazarı Belediyesi, açtığı ücretsiz kurslarla öğrencilere destek oluyor. Hafta sonları gerçekleştirilen TEOG ve LYS kursları sayesinde öğrenciler derslerinde eksik kaldıkları konuları, Emek Gençlik Merkezi’nde tamamlıyor. Alanlarında uzman eğitmenler ile verilen kurslar öğrencilerin derslerinde daha başarılı olmalarını sağlıyor.
TEOG ve LYS kursları kapsamında öğrencilere ücretsiz kitap dağıtıldı. TEOG kurslarına katılan 40 öğrenciye 6 kitaptan oluşan eğitim seti verildi. Aynı zamanda LYS kurslarına katılan 24 öğrenciye ise 10 kitaptan oluşan eğitim seti verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Odunpazarı’ndan Eğitime Destek Sürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 14 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Odunpazarı’ndan Eğitime Destek Sürüyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı