ESKİŞEHİR HABERLERİ

Odunpazarı’ndan 8 Ayda Bin 796 Bebek Sahibi Aileye Ziyaret

IHA
27.10.2015 - 16:44Son Güncelleme :

ODUNPAZARI BELEDİYESİ, BAŞLATTIĞI “İLK HEDİYEN BİZDEN” PROJESİ KAPSAMINDA SEKİZ AYDA BİN 796 BEBEK SAHİBİ AİLEYİ EVLERİNDE ZİYARET ETTİ.

IHA

Odunpazarı Belediyesi ekipleri, başlattığı “İlk Hediyen Bizden” projesi kapsamında 8 ayda bin 796 bebek sahibi aileyi evlerinde ziyaret etti.
Ayda ortalama 300 ailenin evini ziyaret eden Odunpazarı Belediyesi Mavi Masa ekipleri, gerçekleşen ziyaretlerde bebekler için hazırlanan hediye paketlerini ailelere armağan ediyor. “İlk Hediyen Bizden” ziyaretleri kapsamında bebekler için hazırlanan hediye paketleri Kadın El Sanatları Pazarı (OKEP)’li kadınların el emeği göz nuru olan ürünlerden hazırlanıyor. Belirli bir ücret karşılığında belediye tarafından kadınlardan alınan yelek ve patikler bebek sahibi olan ailelere hediye ediliyor.
Proje kapsamında Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’ta mümkün oldukça aileleri ziyaret ediyor. Başkan Kurt, yeni doğum yapmış aileleri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayarak bu tür projelerin belediye ve halk arasındaki bağları kuvvetlendirdiğini belirtti, ayrıca sosyal destek projelerinin artarak devam edeceğini ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Odunpazarı’ndan 8 Ayda Bin 796 Bebek Sahibi Aileye Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 16 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Odunpazarı’ndan 8 Ayda Bin 796 Bebek Sahibi Aileye Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı