ESKİŞEHİR HABERLERİ

Odunpazarı Belediyesi, sokak hayvanlarını aşılıyor

DHA
29.03.2016 - 14:18Son Güncelleme :
DHA

 ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, sokak hayvanlarının sağlığını korumak amacıyla rutin aşı takvimi uygulamaya devam ediyor.

Atölyelerinde imal ettiği 'Şirin' ve 'Şirine' hayvan besleme heykellerinden sokak hayvanları için yapılan kulübelere kadar pek çok alanda hayvan dostlarına yardımcı olan Odunpazarı Belediyesi rutin olarak karma, kuduz aşısı ve parazit ilaçlama aşıları yapıyor. Aşı ve ilaçlamalarla hayvanlardan insanlara bulaşabilecek hastalıklara karşı önlem alınırken, konu ile ilgili açıklama yapan yetkililer diğer park ve mahallelerde aşılama işlemine devam edileceğini söyledi. Yetkililer, konuyla ilgili halkın taleplerini de değerlendirdiklerini kaydetti.-

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Odunpazarı Belediyesi, sokak hayvanlarını aşılıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 14 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Odunpazarı Belediyesi, sokak hayvanlarını aşılıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı