İZMİR HABERLERİ

Ödemiş'ten 'hayır' istedi

DHA
30.03.2017 - 11:27Son Güncelleme :
DHA

KARŞIYAKA Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Ödemiş'te halkla buluştu. Gün boyunca esnaf ziyareti yapan ve halkı dinleyen Başkan Akpınar, 16 Nisan'da neden 'hayır' diyeceklerini anlattı.

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'a CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, Kadın Kolları İl Başkanı Nurşen Balcı, Ödemiş İlçe Başkanı Nazan Dönmez ile ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları da eşlik etti. Akpınar Ödemiş halkının sorunlarını dinledi, sohbet etti. Akpınar, anayasa değişikliği ile değiştirilmek istenen maddeleri tek tek anlattı. Akpınar, yasama, yürütme ve yargının tek kişinin elinde toplanmasının risk yaratacağını, demokrasi ve özgürlükler konusundaki endişeleri artıracağını öne sürerek, "Çocuklarımızın ve gençlerimizin daha çağdaş ve daha özgür bir Türkiye'de yaşaması için çalışıyoruz. Cumhuriyet kazanımlarına, Atatürk devrimlerine ve demokrasiye sonsuza kadar sahip çıkacağız" dedi.

Karşıyaka Belediye Başkanı CHP'li Akpınar, Ödemiş Belediyesi'nin AK Partili Başkanı Mahmut Badem'i de makamında ziyaret etti.      

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Ödemiş'ten 'hayır' istedi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2017 tarihinde saat 11 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ödemiş'ten 'hayır' istedi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı