Ege Haberleri

EGE

  Ödemiş'te ilk kez kadın bakan

  Yüksel BALCI / ÖDEMİŞ (İzmir), (DHA)
  10.01.2015 - 01:10 | Son Güncelleme:

  CHP Merkez Yönetim Kurulu’nun (MYK) toplantısında; milletvekili aday adayı olmak için istifa eden CHP Ödemiş İlçe Başkanı Mehmet Birlik’in yerine atanan Nazan Dönmez, müjdeyi yine milletvekilliği için istifa eden İzmir eski İl Başkanı Ali Engin’den aldı.

  Ödemiş Saray Kafe’de partilileri buluşturan yemekli toplantıda; aralarında milletvekili aday adayı olmak için istifa eden İzmir eski İl Başkanı Ali Engin ve Ödemiş eski İlçe Başkanı Mehmet Birlik’in de bulunduğu CHP’liler bir araya geldi. Geçen hafta milletvekilliği adaylığı için ilçe başkanlığından istifa eden Mehmet Birlik’ten boşalan koltuk için yönetim kurulu üyesi Nazan Dönmez’in isminin oy birliği kararıyla genel merkeze gönderilmesi olumlu bulundu. İlçe Başkanlığına atanan Dönmez’e müjdeli haberi de toplantıda bir araya geldiği eski İl Başkanı Ali Engin verdi.

  "İLK KADIN BAŞKAN OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM"

  Evli ve iki çocuk annesi Nazan Dönmez, "Ödemiş’te ilk kadın başkan olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Aramızda milletvekili aday adaylarımız Ali Engin, Mehmet Birlik, Mustafa Aydın, Levent Çılı var. Uzun bir yolda kendilerine başarılar dilerim. Önümüzdeki seçimde, Ödemiş’te İzmir’de birinci olmak için hepinizin desteğine ihtiyacımız var. Birlik ve beraberlik içinde, kırgınlıkları bir kenara bırakarak seçime gideceğiz. Hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı