İZMİR HABERLERİ

Ödemiş OSB'de alt yapı tamamlanıyor

DHA
29.03.2017 - 15:36Son Güncelleme :
DHA

ÖDEMİŞ Belediye Başkanı A. Mahmut Badem, eylül ayında alt yapı çalışmaları tamamlanacak organize sanayi bölgesinde yüzde 70 imarı bulunan parselleri sahiplerine teslim edeceklerini açıkladı.
AK Partili Ödemiş Belediye Başkanı A. Mahmut Badem, Ödemiş Ticaret Odası'nın meclis toplantısında Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi (OSB) hakkında bilgiler verdi. Aynı zamanda Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi Başkanı olan Mahmut Badem, ilçenin gelişimine ve istihdama büyük katkı sağlayacak olan OSB'nin 1984 yılında İzmir Atatürk OSB'den sonra bakanlıktan destek alan ikinci OSB olduğunu hatırlatarak, "Geçtiğimiz gün Ankara'da yapılan organize sanayi bölgeleri toplantısında Ödemiş OSB örnek gösterilmiş, bu bizler için gurur verici. 98 hektarlık alana sahip OSB'nin parselasyonu ve imar planı yapıldı. Sanayi parsel alanı 53 hektar. İlk etapta fabrika kurulumu için 45 parsel bulunuyor. Eylül ayında alt yapı çalışmaları tamamlanmış olacak. Yüzde 70 imarı bulunan parselleri sahiplerine her türlü alt yapısı tamamlanmış olarak teslim edeceğiz. Yatırımcılar için büyük bir avantajdır. Gıdadan otomotive, makineden plastik sanayisine ülke ekonomisine can veren birçok sektörün buluşma noktası olması için çalıştığımız OSB, birçok kişiye isdihdam sağlayacaktır" dedi. Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Başkan Mahmut Badem'e teşekkür ederek, Ödemiş için yapılacak her çalışmada oda olarak destek vereceklerini söyledi.

ÖDEMİŞ (İzmir), (DHA)
FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Ödemiş OSB'de alt yapı tamamlanıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 15 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ödemiş OSB'de alt yapı tamamlanıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı