İZMİR HABERLERİ

Ödemiş Kadın Kooperatifi’nden Kadınlara Eğitim

IHA
09.07.2015 - 14:36Son Güncelleme :

ÖDEMİŞ KADIN KOOPERATİFİ, KADINLARA YÖNELİK FARKINDALIK EĞİTİMLERİNE BAŞLADI. EĞİTİMLERDE, AİLE BİRLİĞİ VE DÜZENİ NASIL DEVAM ETTİRİLİR, KADINLARIN ANNELİK ROLÜ GİBİ KONULARDA KATILIMCILARA BAZI BİLGİLER AKTARILDI.

IHA

Ödemiş Kadın Kooperatifi, ilçede kadınlara yönelik bir dizi farkındalık eğitimine başladı.
Ödemiş ilçesinde, kadının çevresi ile olan iletişimini güçlendirmesi amacıyla Ödemiş Kadın Kooperatifi eğitimlere başladı. Psikolog Hatice Bilgin tarafından verilen eğitimlerde, kadınların annelik rolü, sağlıklı çocukların yetiştirilebilmesi, aile birliği ve düzeninin devam ettirilmesi gibi konularda katılımcılara bazı bilgiler aktarıldı.
Konu ile ilgili olarak konuşan Ödemiş Kadın Kooperatifi ortaklarından Ayşe Koldaş, kooperatifin amacının kadınları aile içerisinde güçlendirmek ve sağlıklı ilişkiler kurabilmeleri olduğunu söyledi.
Koldaş, "Ödemiş Kadın Kooperatifi Ödemiş’te kadınlara yönelik sosyal içerikli eğitimler vermeye devam ediyor. ’Her şey Seninle Başlar’ sloganı ile eğitim çalışmalarımız oldu. Şimdi de bu çalışmalarımıza yenisini ekledik. Uzman Psikolog Hatice Bilgin kadınlarımıza yönelik sunumlar yaptı. Bu çalışmamıza aynı zamanda genç psikolog arkadaşımız Rezzan Karluk’ta katıldı. Bundan sonra 28 Temmuz’da eğitim çalışmamız olacak. Burada belirttiğimiz gibi en önemli amacımız kadınlarımızın aile içinde güçlü olmaları ve sağlıklı ilişkiler kurabilmeleridir" şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Ödemiş Kadın Kooperatifi’nden Kadınlara Eğitim hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Temmuz 2015 tarihinde saat 14 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ödemiş Kadın Kooperatifi’nden Kadınlara Eğitim haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:28
 • Guneş
  08:12
 • Öğle
  13:16
 • İkindi
  15:44
 • Akşam
  17:59
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı