Gündem Haberleri

  Odaya nem makinesi

  Hürriyet Haber
  04.07.2007 - 14:42 | Son Güncelleme:

  9 Temmuz akşamı Kuruçeşme Arena'da konser verecek olan Shakira, organizatörleri uzun talep listesiyle şaşırttı.

  Odaya nem makinesi

  ÜNLÜ SANATÇILARIN TUHAF İSTEKLERİ - Foto-galeri

  Ünlü şarkıcının listesinde, odaya konulması şart koşulan bir nem makinesi bile yer alıyor.
  Kendinden önce liste geldi
  Shakira, Bonus Card'ın 7'nci yılı şerefine düzenlenen organizasyonda konser vermek üzere Türkiye'ye geliyor. İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından BKM işbirliğiyle organize edilen konser, 9 Temmuz akşamı Kuruçeşme Arena'da gerçekleşecek. Ancak İstanbul'a Shakira'dan önce şaşırtıcı derecede uzun bir talep listesi ulaştı. İşte Shakira'nın özel talep listesinden bazı maddeler...
  Camların karartılması şart
  Kalacağı odanın camları karartılacak. Odada mutlaka DVD player ve nem makinesi olacak. Evian su ve diet kolanın yanı sıra USA Today, New York Times ve Türkiye gazeteleri eksik edilmeyecek. Otel odasında ve kuliste meyve çeşitleri (avokado, papaya, mango, muz, böğürtlen, çilek, yaban mersini, şeftali, kuru erik), reçel, bal, mısır gevreği, muffin ve donut, humus, salata, patates, makarna, karides, yengeç, ıstakoz, kalamar, somon, enginar, ıspanak yemekleri ve ev yapımı tatlılar bulundurulacak.

   İstanbul'a 40 kişilik ekibi ve sevgilisi Antonio de la Rua ile gelecek olan Shakira'nın sahnesi için özel bir uçakla 25 ton malzeme getiriliyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı