« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Obradovic: 'Utanç verici'

THY Avrupa Ligi Top 16 turu E Grubu'nda Cedevita'ya 30 sayı farkla 89-59 yenilen Fenerbahçe'de koç Zeljko Obradovic maç sonrası oyuncularına ağır eleştirilerde bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Grupta son sırada yer alan Cedevita karşısında alınan ağır yenilgi sonrası son derece sinirli olduğu gözlenen Obradovic, şunları söyledi:

"Grubu birinci sırada bitirmenin rahatlığından kurtulamadık. Karşımızda ise motivasyonu çok yüksek bir takım vardı. Her şey motivasyonla ilgiliydi ve biz utanç verici şekilde oynadık. Taraftarlarımızdan özür diliyorum. Cedevita'yı gösterdikleri profesyonellikten ve büyük oyunlarından dolayı kutluyorum. Devre arasında oyuncularıma ‘Biz koçlar olarak sizi bu maça her zaman olduğu gibi, yeterince ciddi hazırladık mı?’ diye sordum ve hepsi ‘evet’ yanıtını verdi. Bazen taktiksel şeyleri değiştirme şansınız olmaz; her şey zihninizde ve oynamayı isteme şeklinizde olur. Bu akşam oynanan oyundan dolayı gerçekten hayal kırıklığı yaşıyorum.

Herkesin fark edebileceği üzere ikinci yarıda belli bir yerden sonra oyuncularımla konuşmaya çalışmayı bıraktım çünkü daha fazla ne söylemem gerektiğini bilmiyordum. Grup lideri takımla grup sonuncusu takım arasında bir maç oynandı ve bu akşamki oyunumuzu nasıl açıklayacağımı bilemiyorum.

Her şey oyuncularımın akıllarında, maç hakkında düşünme, bu organizasyona, rakiplerine saygı gösterme ve her şeyden önce, kendilerine ve kulüplerine saygı gösterme şekillerinde gizliydi.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz