"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Objektife alıştılar

Akkök Holding’in sahibi Ömer Dinçkök’ün kızı Ayça Dinçkök, Deniz Somersan’la yeni bir aşka yelken açmıştı.

Dinçkök’ün, İstiklal Caddesi’nde sevgilisiyle öpüşürken çekilen fotoğrafları ilk kez bu köşede yayınlanmıştı. İlişkilerinin ilk günlerinde sık sık gazetecilerle tartışan sevgililer, önceki gün de Cihangir’de görüntülendi. Münferit adlı mekandan çıkarken görüntülenen ikili, bu kez el ele poz verip, gazetecilerle “Bizi mi gözetliyordunuz” diyerek şakalaştı.

Mardin ziyareti

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, önceki gün özel uçağıyla Mardin’e gitti. İlk olarak Ford Otosan Bayii Maşuk Nas’ı işyerinde ziyaret eden Koç, daha sonra tarihi ve turistik mekanları gezdi. Mardin Valisi Turhan Ayvaz’ı da makamında ziyaret eden Koç, Tarihi Erdoba Konağı Oteli’nin terasında Mardin Kalesi ve Mezopotamya Ovası’nı seyretti. Mardin’e ilk kez geldiğini belirten Koç, “Mardin’e ilk kez geliyorum ancak bundan sonra sık sık geleceğim. Burada canlı bir tarih var” dedi.

Neyim varsa sizlere vereceğim bu akşam

Dünyaca ünlü efsanevi müzisyen Leonard Cohen, Türkiye’de ikinci kez konser verdi. Ülker Sports Arena’da yapılan konserde Cohen, yaklaşık 10 bin hayranına unutulmaz bir gece yaşattı. Cohen konsere “Neyim varsa bu akşam size vereceğim” diyerek başladı. Siyah takım elbisesi ve kendisiyle bütünleşen fötr şapkasıyla sahneye çıkan şarkıcı 3,5 saate yakın sahnede kaldı.

KISA KISA

Moda buluşması

Moda dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan CFDA’da (Council of Fashion Designers of America Awards) en iyi aksesuvar tasarımcısı seçilen Reed Krakoff, bugün Beymen İstinyePark’ta modaseverlerle bir araya geliyor. Lüks modaya farklı bir soluk getiren Reed Krakoff, moda hakkında tüyolar verecek.

GECE KUŞU

Piyasa’lı geceler

Cenk Eren ve Sabih Totah’ın sahibi olduğu Harbiye’deki My Piyasa bu gece yeni dekorasyonuyla kış sezonunu açıyor. İşletmeciliğini Yelda Önen ve Meltem Melt’in üstlendiği mekanın açılış gecesinde Ozan Doğulu DJ kabininde olacak.

X