"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Obeziteyle savaşıyorum

Neden medyada hiç görünmediğimi soruyorsunuz ya, açıkçası iki yıldır obeziteyle savaşıyorum.

Net 20 kilo aldım ve değil televizyon, gazete ve bu tür mecralar, karşı tarafa (Avrupa yakası) bile geçmiyorum, arkadaşlarımı görmüyorum hatta artık aramıyorum da...
Mike ve Molly dizisini seyrederken gözyaşı döküyorum. Ve en kötüsü, bir gram abartmıyorum.
Sanırım açıklayıcı olmuştur.
Hepinize keyifli günler, sevgiyle ve fit kalın...

Günlük Burç Yorumları

Koç
Farklı alanlarda genişleme veya büyüme kaydedebileceğiniz günler. Yeni bir yere taşınabilir, yeni bir yer veya bir mal satın alabilir, ailenizi genişletebilir veya ek işler bulabilirsiniz. Hangisi olursa olsun gerekli hazırlıkları yapmanızda fayda var. Rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmenizde fayda var.

Boğa
Artık hiç ilerleme göstermeyeceğini düşündüğünüz bazı girişimleriniz hayatınıza yeni bir yön verebilir. İhtiyaçlarınızı ön planda tutmanız üretkenliğinizi artırabilir. Ufukta aşk var.
Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

İkizler
Bütçe yapmanız, bankanızla ilişkilerinizi sağlamlaştırmanız veya yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanmanız gerekebilir. Bu sayede gelmekte olan pek çok fırsatı değerlendirme şansı bulabilirsiniz. Neler başardığınız ve daha neler yapmak istediğiniz konularına odaklanmalısınız. Hareketleriniz fark yaratmanızı sağlayabilir.

Yengeç
Burcunuza geçmek üzere olan Jüpiter, önümüzdeki bir yıl boyunca hayatınızın farklı alanlarında fırsat, şans ya da mutlulukları ayağınıza kadar getirecek. Kişisel gelişim, büyüme ve ilerleme dönemine gireceksiniz. Sizi rahatsız eden düşünce ve duygularınızı dile getirmek isteyebilirsiniz. Günü değil yılı düşünüp rahatlamalısınız. Ufukta sevgi dolu ilişkiler var.

Aslan
Sezgilerinizi takip edin ve seçeneklerinizi uzun uzun düşünmek yerine bir an önce harekete geçin. Duygusal ve psikolojik açıdan göstereceğiniz gelişme sizi şaşırtabilir. Baskı altında yıkılmamalı veya baskı uygulamamalısınız. Bir değişiklik size iyi gelebilir.

Başak
Belli bir amacınızı gerçekleştirmek için vitesi yükseltebilirsiniz. Şu an durduğunuz noktadan çok kolay bir işlem gibi görünmese de, hatta biraz imkansız görünüyor olsa da, aldığınız zevk de o oranda artabilir. Gönüllü gruplarla çalışabilir veya yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Katılımcı olmak gelecek fırsatlara bahane yaratabilir.

Terazi
Şikayetleri dikkatle dinlemeli ve çözüm üretmelisiniz. Kaçınılmaz olanı veya değişimi kabullenmeniz gerekebilir. Baskılar dengenizi bozmamalı. İş hayatınız hızlı şekilde ilerliyor, imajınız güçleniyor ya da yıldızınız parlıyor. Başarı sarhoşu olmanız an meselesi! Basamakları çifter çifter çıkmak isteyeceksiniz. Hayatınızın kontrolden çıkmasına izin vermemelisiniz.

Akrep
Büyüme ve genişlemeye olanak tanıyacak serüvenler sizi bekliyor. Duygusal, estetik, entelektüel veya mental büyüme için ne gerekiyorsa yapabilirsiniz. Verilmesi gereken kararlarda hafızanız ve tecrübeleriniz sizi yanıltmayacaktır.

Yay
Belli işbirlikleriniz refaha kavuşmanızda etkili olabilir veya kârlı bir hal alabilir. Ancak, bazı anlaşmaların görünümü konusundan gereğinden fazla iyimser olmamaya özen göstermelisiniz. Özel evraklarınıza düzen getirmeniz kârlı değişimlerin yolunu açabilir.

Oğlak
İkili ilişkiler, anlaşmalar, ortaklıklar ve işbirlikleri ön planda. Ne olursa olsun durağan kalmamalı ve ilerlemelisiniz. Mücadeleci ortamlar ya da rekabet pişmanlık duyabileceğiniz ani tepkilere yol açabilir. Ne kadar sakin ve mantıklı davranırsanız zorlukların üzerinden gelmeniz o kadar kolay olabilir.

Kova
İlerlemek için algılarınız ve kulaklarınız açık olmalı. Fiziksel, kişisel, mental veya maddi diğerlerine nasıl yardımcı olabileceğinizi düşünmeniz, yeni bilgi ve bağlantıları hayatınıza taşıyacaktır. Biraz dinlenip enerji toplamaya ihtiyacınız olabilir. Dinlenmeniz durumunda karşılaşabileceğiniz her problemin altından kalmanız daha kolay olacaktır.

Balık
Aşk hayatınızda, sosyal ilişkilerinizde, duygusal veya mental açıdan ya da yaşam tarzı seçenekleri bakımından renkli deneyimler yaşayabileceğiniz keyifli birkaç güne giriş yapabilirsiniz. İlginç bulduğunuz kişilerle yapacağınız konuşmalar yeteneklerinizi ve bilginizi kullanarak elde edeceğiniz maddi kazançlara yol açabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI