Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

O şimdi çok mutlu

Eskişehir maçı sonrası doğum günü hatırlanmadığı için basına sitem eden Hagi, idmanda medya mensuplarının hazırladığı pastayı görünce çok sevindi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
GALATASARAy’ın Spor Toto Süper Lig’de Eskişehirspor’la yaptığı maçın ardından doğum gününün hatırlanmaması nedeniyle medya mensuplarına sitem eden teknik direktör Gheorghe Hagi, basın mensuplarıyla barıştı.
Sarı kırmızılı takımın dün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı antrenmanın ardından Hagi, kendisi için medya mensupları tarafından hazırlatılan doğum günü pastasının mumlarını söndürerek aradaki soğukluğu giderdi. Hagi, yaptığı sitemin sadece basınla ilgili olduğunu kaydederken, “Basınla ilişkilerimiz her zaman iyiydi. Sitemim ise yine basınaydı. Onun dışında bir şey yok” dedi. Teknik patron, 46 yaşına bastığını kaydederken, “Tabii artık daha yaşlıyım. Daha sakin, rahat ve akıllı” şeklinde yapılan tercümeye ise müdahale ederek, Türkçe olarak esprili bir şekilde, “Akıllı yok, her zaman ben akıllı” düzeltmesini yaptı.

SİTEMİM BASINA

Kendisi için getirilen pastanın mumlarını saha içinde söndüren Hagi, yaptığı sitemin sadece basınla ilgili olduğunu kaydetti.

Başkaları gibi bana da zaman verin

GHEORGHE Hagi, Eskişehirspor karşısında takımın potansiyelinin ortaya çıktığını söyledi. Rumen çalıştırıcı, başkan Adnan Polat’ın, “Artık top Hagi’de” şeklindeki sözleriyle ilgili, “Şu anda kimin gelip, kimin gelmediğini, bunu konuşmak istemiyorum. Başkalarına ne kadar zaman verildiyse, bana da zaman gerektiğini söyledim. İnanmasaydım burada olmazdım. Zor 1,5 senelik sözleşmem var ve bu takımı yeniden kurmak için buradayım.”

50 yaşındaki adamı tutamadın

Cimbom’un dünkü idmanında ilginç bir olay yaşandı. Çift kale maçta oynayan Hagi attığı gol ve şık çalımlarla Mustafa Sarp’ı çıldırttı. Teknik patronun 17 yaşınadi Berk’ten kurtulup şık bir gol atması sonrası milli futbolcu Sarp, “Utan ya! 50 yaşında adamı tutamadın, gol attı” demesi kahkahaların yükselmesine neden oldu.

Bunları da Beğenebilirsiniz