O Ses Türkiye jürisi değişiyor

31 Ocak 2013 - 04:00Son Güncelleme : 31 Ocak 2013 - 10:52

SANATÇI Hülya Avşar, tatilini geçirmek üzere kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte Uludağ’a geldi. Hasta olduğu için şu ana kadar kayamadığını söyleyen Avşar, "O Ses Türkiye jürisi önümüzdeki yıl değişecek" dedi.

BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ(FOTO-GALERİ) 

Türkiye’nin önemli kayak ve kış turizm merkezlerinden Uludağ’da kızı Zehra Çilingiroğlu ile tatilini geçiren Hülya Avşar, konakladığı otelde yoğun ilgi İle karşılaştı. 3 yıl önce tatilini yapmak için geldiği Uludağ’da kayak yaparken bacağını kıran Hülya Avşar, "Geçen sene de buraya gelmiştim. İki senedir burada kayıyorum. Şu anda hastayım o yüzden kaymak için bir gün daha bekleyeceğim" dedi.

"SANATÇIDAN SANATÇIYA DOST OLMAZ"     

Sanatçıdan sanatçıya hiçbir zaman dost olmayacağını tekrarladığını ifade eden Avşar, şöyle dedi:   

"Ama şöyle mesela ben Hadise’yi çok sevdim. Onunla sürekli konuşuyoruz. Murat’a bayıldım. Mustafa, zaten benim eskiden beri arkadaşım. Mustafa’yla Murat’ın arasında da bir çekememezlik olamaz. Çünkü Mustafa, Murat’ın çok önünde. Murat da geliyor ve çok daha iyi yerlere gelecek. Hadise’yle benim alıp veremediğim birşey yok. Sadece samimi duygular beslediğimiz için arkadaşız. Kendisini çok seviyorum. İnanılmaz bir insan. Yoksa laf olsun diye kimseyle arkadaşlık yapmam hatta görüşmek bile istemem." 

"KİM GELİR KİM GİDER BİLMİYORUM" 

Jürisi olduğu ’O Ses Türkiye’ yarışmasının jürisinin önümüzdeki yıl değişeceğini söyleyen Avşar, "Yarışmanın formatı değişeceği için sanırım jüri de değişecek. Kim kalır kim gider onu bilmiyorum. Bu aslında beni çok üzüyor. Ama yarışma bitse de ben Hadise’yle görüşürüm. Onun içerisindeki naifliği ve samimiyeti seviyorum çünkü" diye konuştu.   

Hasta olduğu için karın keyfini doyasıya çıkartamadığını belirten Avşar Uludağ’da tatil yapan hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.      

                                              

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 23 Yorum }
 • merve kara 31.1.2013 00:07:25
  iyi olmuş.o jürinin kendini beğenmiş şımarık hareketlerinden bıkmıştık.hele o hadisenin garip ağız hareketleri ve itici konuşması beni benden alıyordu.
 • ali cicek 30.1.2013 21:07:24
  harbiden kendisini jüri sanip bu makama hangi meslek diplamasiyla geldigini söylerse memnun olurum.aslinda suc onda degil sanati belden asagi icraatla ifa etmenin disinda yaptigi nevar bu hanimin.bunu seyredip alkislayan balik akilli insanlar oldukca allah yardimcimiz olsun.jüriymis hahahahahaha
 • S-i-N-i-R Z-i-H-N-i 30.1.2013 18:38:56
  Bir yorumcu yerine Ajda`yi teklif etmis. Al birini vur otekine netice sifira sifir eldevar kocaman bir sifir.Tabii magazinci olmayip bir parca muzikten anlayan seyirci ve dinleyiciler acisindan bu boyle.
 • S-i-N-i-R Z-i-H-N-i 30.1.2013 18:34:14
  Rafta kullanim suresi coktan dolmus olan bu kadin bir daha ekranlara gelemeyecek sekilde nereye giderse gitsinde yerine kim gelirse gelsin kabulum.Cok itici bir tip, gorunce midem bulaniyor.
 • @ sevvil 30.1.2013 15:51:21
  İki gun önce o ses turkıye ısımlı programa mısafırler sayesınde bakmak zorunda kaldım, her takımdan üç kişi şarkı söylüyor biri eleniyordu .Elenenler eğitimli ve avrupai seslerdi kalanlar ise arabesk söyleyen finalistlerdi yani kalite ortada bir kez daha anladım bu programları neden izlemediğimi...
 • SİBEL CANBEKLİ 30.1.2013 12:33:13
  Asıl hata acun da. ya Allah aşkına hülya avşar kim?? müzik adına ne yapmışki onu jüri koltuğuna layık görüyor. geçmişte kendisini Türk filmlerinden, çalkantılı aşk yaşantılarından tanıyoruz.sen kim müzik kim jürilik kim. jüri s.aksu h.peker k.dogulu m.sandal olmalı.
 
HaberlerYıldız Teknik ÜniversitesiTrakya ÜniversitesiKaradeniz Teknik ÜniversitesiGazi Üniversitesiinönü ÜniversitesiÇukurova ÜniversitesiCumhuriyet Üniversitesi