« Hürriyet.com.tr
MENÜ

O payeyi er ya da geç alacağız

“Sonu yaklaşan bu sürecin ardından Trabzonspor er ya da geç hak ettiği payeyi mutlaka elde edecektir. Camiamızın başını öne eğmesini gerektirecek bir eylemde olmadık”

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR Başkanı Sadri Şener, kulübün internet sitesindeki yazısında Trabzonspor’un er ya da geç hak ettiği payeyi mutlaka elde edeceğini söyledi. Şener, “Takımımız geçen sezon sergilediği olağanüstü grafikle tarihinin en fazla puanını toplayarak haklı bir başarı kazandı. Hepinizin malumu olan ve burada bir kez daha tekrarlamayacağım gelişmelerin oluşturduğu gündem aylarca bizleri meşgul etti. Ancak inanıyoruz sonu yaklaşan bu sürecin ardından Trabzon er ya da geç hak ettiği payeyi mutlaka elde edecektir.

Azla yetinmedik

Hiçbir zaman camiamızın başını öne eğmesini gerektirecek bir eylemin içerisinde olmadık. Bu durum zaten kamuoyuna yansıyan bilgiler ışığında herkes tarafından teyid edilmektedir” dedi. Başkan, “Avrupa’da verdiğimiz anlamlı mücadele, kazandırılan ekonomik girdiler, bugün Trabzon’un prestij ve maddi anlamda gıpta edilecek bir kulüp haline gelmesini sağlamıştır.  Bizler hiçbir zaman azla yetinmedik, fazlasını istedik. Bu özelliğimiz de sürekli yeni başarıları kovalamamızı ve elde etmemizi sağladı” ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz