« Hürriyet.com.tr
MENÜ

O paraya değerim

Manchester United’dan Real Madrid’e 94 milyon Euro’ya geçerek, transfer rekoru kıran Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, UEFA Başkanı Michael Platini’nin “Fahiş transferlere bir son verilsin. Bir futbolcuya nasıl 90 milyon Euro harcanır, aklım almıyor” açıklamasına İspanyol gazetesi Marca aracılığı ile yanıt verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Eflatun beyazlıların kendisine yaptığı teklifin oldukça adil olduğunu ifade eden Portekizli oyuncu, “dünyanın en pahalısı” unvanını aldığı için mutlu olduğunu söyledi.
“Rakamların adil olduğunu düşünüyorum. Eğer Manchester United ve Real Madrid anlaştılarsa bana bir şey demek düşmez” diyen Cristiano Ronaldo, bugün kendisi için Bernabeu Stadı’nda düzenlenecek imza törenine Kaka’nınkinden daha fazla insanın gelip gelmemesinin problem olmadığını söyledi. Portekizli oyuncu, “Benim için stada Kaka’nınki gibi 50 bin kişinin ya da 80 bin kişinin gelmesi sorun değil. Önemli olan hak ettiğimi düşünülen paranın karşılığını vermek. 94 milyon Euro’yu sonuna kadar hak ettiğimi göstereceğim” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler