Gündem Haberleri

  "O lafı asla söylemedim"

  Hürriyet Haber
  17.01.2011 - 13:00 | Son Güncelleme:

  Demet Akbağ, Eyyvah Eyvah 2 filminin afişinden Özge Borak'ın fotoğrafını çıkarttığı söylentilerine ilk kez cevap verdi.Sanatçı, 'Yapımcımız böyle uygun gördü. Yılların oyuncusuyum tabirini de asla kullanmam" dedi...

  EYVAH EYVAH 2 FİLM FRAGMANI

  EYVAH EYVAH 2'NİN GALASI BÖYLE YAPILMIŞTI - WEB TV

  EYVAH EYVAH 2'NİN İLK VİDEO KLİBİ - WEB TV

  Ata Demirer'in senaryosunu yazdığı ve başrolünde oynadığı Eyyvah Eyvah 2 filminin afişinde Demet Akbağ'ın müdahalesi olduğu iddia edildi. Genç oyuncu Özge Borakla kendi fotoğrafının aynı büyüklükte olduğunu gören Akbağ iddiaya göre, "Ben yıllann oyuncusuyum, Özge daha yolun başında. Afiş hazırlanırken lütfen buna dikkat edelim" uyarısında bulundu. Bu sözler sonrasında Borak'ın kafası photoshop yöntemiyle çıkartılıp motorsikletin üzerinde sadece Demirer ve Akbağ kaldı.

  Üçüne de onay verdim   

  Çıkan dedikodular üzerine Demet Akbağ ilk kez konuştu. Bugün gazetesinde yer alan habere göre; başarılı sanatçı şunları söyledi: "Böyle bir şey yok Önümüze üç afiş modeli koydular. Filmin yapımcısı Necati Akpınar afişler konusunda 'Ben üçünü de beğendim ama kafa karıştırmaya gerek yok Atayla da konuştum. En akılda kalanı geçen seneki gibi ikinizin olduğu motosikletli fotoğrafı tercih ediyorum' dedi. Ben üçüne de onay vermiştim. Benim seçimimle afiş yapılmış değil. Afiş ortak kararımızdır." Hayatında hiçbir zaman "Yılların oyuncusuyum" diye bir cümle kurmadığını anlatan Akbağ, "Yılların oyucusuyum tabirini başkaları bana uygun görürler" dedi.  
        

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı