« Hürriyet.com.tr
MENÜ

O kupayı almamak ayıp

Başkan Orman, “Sevilla bu kupayı alabiliyorsa, Beşiktaş neden alamasın? Bu uçuk bir şey değil. Kupayı almamak ayıp bir şey. Bu kulübe birkaç tane Avrupa Kupası getirmek istiyoruz” dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Başkanı Fikret Orman önemli açıklamalar yaptı. Başkan Orman’ın sözlerinden satırbaşları şu şekilde oldu...

Rakibimiz Brugge, liginde lider. Liverpool maçındaki gibi oynarsak rakip hiç farketmez.
Hocamıza güvenimiz tam. 1 yıl daha sözleşmemiz var. Slaven Bilic ile uzun süreli yeni bir kontrat yapacağız gibi görünüyor.

‘Tarihe geçmek istiyoruz’

Sevilla’dan, Villarreal’den bütçeli takımız. Eğer Sevilla bu kupayı alabiliyorsa Beşiktaş neden alamasın? Bu hiç de uçuk bir şey değil. Kupayı almamak ayıp bir şey. Bu kulübe birkaç tane Avrupa Kupası getirip tarihe geçmek istiyoruz.

Yeni stat sezon sonuna yetişmez

ORMAN, “Stat 200 bin kişilik olsa Liverpool maçında yine dolardı. Vodafone Arena stadının çatısı için programın öne çekilmesi adına baskı yapıyoruz. Bu sezon sonuna yetişmez” diye konuştu.

Altyapıya yeni sponsor

BEŞİKTAŞ, akademi yaş gruplarına sponsorluk için Vodafone Arena’nın çatı örtüsü üreticisi Valmiera Glass ile 1 yıllık anlaşma imzaladı. Şan Ökten Tesisleri’ndeki toplantıda Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Valmiera Glass Yönetim Kurulu Başkanı Andre Schwiotek ve PD-Group Yönetim Kurulu Başkanı Stefan Jugel yer aldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz