« Hürriyet.com.tr
MENÜ

O kupa bize ait

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, U18 şampiyonluğunu Fenerbahçe’den aldıkları için oyuncularına ayrıca teşekkür etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, 2010-11 sezonunun şampiyonunun Fenerbahçe değil, kendileri olduğuna atıfta bulunarak “O kupayı emanet durduğu yerden alıp getireceğiz” dedi.

‘GÜCÜMÜZÜ ORTAYA KOYMALIYIZ’

YÖNETİCİLERİN yanısıra futbol koordinatörü Özkan Sümer ve teknik direktör Mustafa Akçay’ın da katıldığı ve Türkiye şampiyonu U18 takımı için yapılan törende konuşan İbrahim Hacıosmanoğlu “Camia gücünü ortaya koyduktan sonra şampiyonluklar yakalayacaktır. Ancak bu gücünü ortaya koymanın asıl faktörlerinden bir tanesi bize ait olan kupayı emaneten durduğu yerden alıp Trabzon’a getireceğiz” diye konuştu.

‘EMEK HIRSIZLARINI YENİP ALDIK’

ADALETİ tecelli ettirmek gibi bir misyonları olduğunu söyleyen Başkan Hacıosmanoğlu, “Bizim camialarla değil, emek hırsızlarıyla sorunumuz var. Emek hırsızlarının korkulu rüyası olacağız. Bu kupayı emek hızsızlarının başkanlık yaptığı kulübü yenerek aldığınız için de ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler