Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

O kontrat sürprizdi

Ünal Aysal, Fatih Terim’e doğum günü jesti yaptı. 2 yıllık sözleşme uzatma teklifini kendisine 60. yaş hediyesi olarak sundu.

Ali Naci Küçük
SON GÜNCELLEME

G.SARAY’ın, Fatih Terim ile sözleşmesini 2 yıl uzatması camiadaki soru işaretlerini ortadan kaldırdı. Başkan Ünal Aysal, İmparator’a doğum gününde bir sürpriz yapmıştı. Yani, o kontrat planlı bir hediyeydi. Terim ve Aysal, 3 gün önce Les Ottomans Oteli’nde bir araya geldi. Aysal, toplantı sonrası Terim’e, doğum günü olan 4 Eylül’ü anımsatırcasına “size bir sürprizim olacak. Doğum günü hediyenizi beğeneceğinizi umuyorum” dedi. Yaşananları bir de Ünal Aysal’ın ağzından dinleyelim...

HOCAMIZA KARŞI YAPTIĞIMIZ HER ŞEY PLANLI BİR HAMLEYDİ

UZATMA tarihinin hocamızın doğum gününe denk gelmesi planlıydı. Kendisine sürpriz olmasını istedik. Transfer sezonu kapanırken bu konuyu netleştirmek istedik.
- İnsanların kafasında “Terim G.Saray’da mı yoksa Milli Takım’da mı devam edecek” sorusu vardı. Bu soruları ortadan kaldırmak istedik.
- Bu yüzden Terim ile önceden devam etme kararını devreye soktuk. Hocanın iki takımı uzun süreli çalıştırma olanağı yok. Bu çok açık ve net. Biz bunu kabul etmiyoruz. Daha evvel de bunu bildirdik. G.Saray’ın hedefleri yüksek. Buna müsaade edemeyiz.

Lazio bizim şartlarımızı yerine getiremedi

AYSAL, Lazio ve Burak Yılmaz’ın menajeri arasında yaşanan tartışma hakkında şunları söyledi... “Burak için hiçbir zaman Lazio ile mutabık kalmadık. Çünkü Lazio, devamlı şartlarda gitti, geldi. Bir müzakere ortamını dahi yaratmadılar. Son güne kadar da Lazio bizim şartlarımı yerine getirmedi.”

Uzatmaları oynuyoruz

RİERA’nın takımdan ayrılması ve Erkan Zengin ile Serdar Aziz hamleleriyle ilgili de konuşan Aysal, “Evet bu iki oyuncu için bazı görüşmeler yaptık, yapıyoruz. Ancak olması biraz zor. Artık uzatmaları oynuyoruz” dedi. Riera için ise Aysal, “Kendisine bir takım bulmak üzere. Ancak bulamazsa bizimle kalacak” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz