Gündem Haberleri

GÜNDEM

  O kız aile dostum

  Hürriyet Haber
  10 Ekim 2008 - 00:00Son Güncelleme : 09 Ekim 2008 - 13:26

  Ahmet Bayer, haberde yanında görünen genç kızın, sevgilisi değil aile dostu olduğunu açıkladı.

  Bodrum Club Flipper'ın sahibi Ahmet Bayer, 19 Eylül günü "Ahmet Bey Hayata Döndü" başlığı ile yayınlanan haberde yanında görünen genç kızın, sevgilisi değil aile dostu olduğunu açıkladı. Bayer, avukatı aracılığıyla bir açıklama gönderdi.

  DÜZELTME VE CEVAP

  1- 19.9.2008 Tarihli Kelebek/Hürriyet Gazetesi'nin 1. sayfasında "Ahmet Bey Hayata Döndü" başlığı ile yayınlanan müvekkilim Ahmet Bayer ile ilgili haber içeriğinde gerçeğe aykırı haberler mevcuttur.

  2- Müvekkil Ahmet Bayer, 17/09/2008 akşamı bay ve bayanlardan oluşan bir aile dostu grubu ile birlikte Reina isimli mekanda yemek yemişler ve ardın da aynı grupla birlikte Fenerbahçe-Porto maçını izlemişlerdir. Ahmet Bayer'in, haber içeriğinde belirtildiği gibi bir sevgililik ilişkisi yoktur. Haberdeki resimde yer alan bayan, yemek yiyip, maç seyreden grubun içinde yer alan Ahmet Bayer'in yakın bir aile dostudur. Haber, kamuoyunu yanıltarak müvekkil hakkında yanlış kanaat uyandıracak şekilde duyurulmuştur.

  Kişisel ve ailesel şeref ve haysiyeti açıkça ihlal edici niteliği bulunan, gerçeğe aykırı olarak yayınlanan hukuka aykırı haberle müvekkilimin mağduriyetinin giderilmesi ve doğruların bilinmesi için her türlü cezai ve hukuki müracaat hakları saklı kalmak kaydıyla kamuoyuna saygı ile duyurulur.

  Ahmet BAYER Vekili

  Av. Mukaddes CEBECİ

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı