Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

O kararları başka statta verebilirler mi?

Beşiktaşlı yöneticilerin hakemleri eleştirmekte haklı olduğunu savunan golcü “Karabük maçındaki pozisyon başka statta olsaydı aynı kararları verebilirler miydi?” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

KARDEMİR Karabükspor maçında Beşiktaş’ın bir golünün verilmemesinin ardından alevlenen hakem tartışmalarına Nihat Kahveci de katıldı. Dün Lig TV’ye röportaj veren siyah beyazlı futbolcu, hakemleri sert sözlerle eleştiren yöneticilerinin haklı olduğunu savunarak, “Aynı pozisyon başka bir rakibimizin stadında olsaydı yine aynı kararı verebilirler miydi?” dedi.
Uzak kaldım
Sakatlığı nedeniyle uzun süredir sahalardan uzak olan Nihat, bir an önce iyileşmek için elinden gelen her şeyi yaptığını belirterek, “Muhteşem bir kadro kurduk. Bu kadronun içerisinde olmak istiyorum” ifadesini kullandı.
Almeida-Nihat
Yeni transferlerden özellikle Almeida’ya övgüler yağdıran Nihat, Portekizli futbolcunun, Real Sociedad’da iken birlikte oynayıp harikalar yarattıkları Sırp golcü Kovacevic’e benzediğine dikkat çekerek, “İkisi de sırtı kaleye dönük oynayabilen ve sert şutlar atabilen oyuncular. Ama Almeida daha kuvvetli. Kovacevic-Nihat ikilisinden sonra Almeida-Nihat ikilisi de olabilir” dedi.
Kadroya girerim
Dünyanın her takımında oynayacak kapasitede olduğunu iddia eden Nihat, “Ben iyi olursam dünyanın her takımında oynarım. Zaten bulunduğum her takımda da oynadım. Bu bana bağlı” ifadesini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz