« Hürriyet.com.tr
MENÜ

O gülenler kim?

İsmi bizde saklı bir G.Saray yöneticisinin iddiası büyük yankı yaratırken, Polat’ın danışmanı Sinan Kılıç, “Localardaki bazı insanların yüzünde gerçekten tebessüm vardı” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TÜRK Telekom Arena’nın açılışında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ıslıklanmasının yankıları sürerken, bir Galatasaray yöneticisinin ‘komplo’ ima eden ve dün Hürriyet’te yer alan açıklamaları akıllara önemli bir soru getirdi. Bu sorunun ne olduğunu yazmadan önce başa dönelim ve ismi bizde saklı sarı kırmızılı yöneticinin iddialarını hatırlayalım:
“Açılış gecesi bu protesto eylemi organize edildi. Adnan Polat ve yönetimini zor durumda bırakmak için. Ali Sami Yen kapanırken kimler ıslıkladı. Seyrentepe’de hiç başınızı kaldırıp localara baktınız mı? Orada kimler bu protestolardan mutlu olup kahkahalar atıyordu? Pis oynadılar, çok pis.”
Şimdi soru şu: “Erdoğan’a yapılan protesto ve doğal olarak Adnan Polat’ın zor durumda kalması birilerini mutlu etmiş olabilir mi? Ve bu birileri olayı gerçekten kahkahalar atarak mı izledi?”
Bu soruyu G.Saray camiasının iki önemli ismi; eski başkan Faruk Süren ve divan kurulu başkanı İrfan Aktar’a sorduk. Her ikisi de böyle bir şeye pek ihtimal vermediklerini ifade ettiler, ancak camianın önde gelen isimlerinden, başkan Adnan Polat’ın danışmanı Sinan Kılıç, “Evet, localardaki bazı insanlar gülüyordu” dedi.
Kılıç, şunları söyledi;“Bu, Polat’ı yıpratmak için önceden hazırlanmış bir organizasyondu. Yönetimi devirme adına yapıldı. Hazırlıklı gelmişlerdi. Hürriyet’te yazılanların hepsi doğru. Bizi en çok üzen bazılarının bundan mutluluk duyması. Localardaki bazı insanların yüzünde gerçekten tebessüm vardı.”

Faruk SÜREN (G.Saray eski başkanı): Çok ucuz mazeret

BÖYLE bir şey olamaz. Galatasaray’ı zor durumda bırakabilecek bir olaydan haz duyacak biri veya birilerinin olacağını düşünmüyorum. Bu ancak kulübün yönetiminden sorumlu olan kişilerin basiretsizliğinden kaynaklanan hadiselerin ucuz ve çapsız bir mazeretidir.

İrfan Aktar (G.Saray Divan Kurulu Başkanı): 12 bin üyemiz var

BEN gülen kimse görmedim. Böyle bir şey olduysa da üzülürüm. Benim tanıdığım Galatasaray camiasındaki insanların bu olaya sevineceklerine ihtimal vermiyorum. Ancak kulübün tam 12 bin üyesi var. Bazı arkadaşlarımızın mevcut yöneticilerin yerine yönetime girme düşüncesi olabilir.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz