« Hürriyet.com.tr
MENÜ

O golü çok istedim atamayınca...

Emenike, “İlk yarı istediğim golü bulamadığım için sinirlendim. Taraftarımızı böyle bir olayla karşı karşıya bıraktığım için özür dilerim” diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇELİ Emmanuel Emenike, Gaziantepspor maçı sonrası dün Fenerbahçe Televizyonu’na konuştu. Nijeryalı golcü, özetle şunları söyledi:

Yaşadığımız o an, tamamen duyguların birikmesinden ve duyguların patlamasından dolayı meydana gelen bir andı. İlk yarı boyunca Fenerbahçe’nin başarısı için, Fenerbahçe adına bir gol kaydedebilmek için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım, çabaladım. Ancak istediğim golü bir türlü kaydetmeyi başaramadım.

‘Olay saha içinde kaldı’

Her zaman Fenerbahçe için en iyisini vermeye çalışıyorum. Yaşananlardan dolayı Fenerbahçe taraftarlarından özür diliyorum. Onları böyle bir olay ile karşı karşıya bıraktığım için özür dilerim. Olay benim için sahada kaldı.

EMENiKE’NiN VUKUATI ÇOK

Milli takımda yumruklaşma

Nijeryalı’nın, Obi Mikel ile kavgasının yanı sıra birçok olayda adı geçti.

EMMANUEL Emenike, Dünya Kupası öncesi Nijerya Milli Takımı kampında Obi Mikel ile yumruklaştı. Mart 2012’de Spartak Moskova’da iken, Dinamo Moskova taraftarına el hareketi yapıp 7 maç ceza aldı. Nisan 2012’de Spartak Moskova’da Rodriguez ile yumruklaşan Emenike, Nisan 2014’te de Beşiktaş maçında Caner’le tartıştı.

NEDEN GERGiN?

EMRE ile yaşadığı tartışma sonrası Emenike’yi, sarı lacivertli camianın önde gelen isimlerine sorduk. Aldığımız yanıtlar hayli ilginç oldu...

KÖTÜ NiYETi YOK
“EMENİKE son derece duygusal ve anlık tepkileri olan biri. Bu tepkilerini uzatmıyor ve o anda sakinleşiyor. Yaptığı şeyler kötü niyetli değildir.”

TRAVMALAR YAŞADI
“3 Temmuz’da travma yaşadı. 5 gün nezarette kaldı. Kaldığı yere onu aşağılamak için muz bile attılar. Ama Türkiye’yi sevdiği için döndü.”

ÇABUK SİNİRLENİYOR
“F.BAHÇE forvet hattında oynayan 3 oyuncu da baskı altında. Gol atamadıkları zaman geriliyorlar. Sinirleniyorlar. Bu zaten çok doğal bir şey.”

ONUN İÇİN İYİ OLDU
“TARAFTAR, Yanal olayından dolayı Emenike’ye öfkeliydi. Tepkinin erken gelmesinin Emenike için iyi olduğunu söylemek bile mümkün.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz