« Hürriyet.com.tr
MENÜ

O golü atmasa yanmıştı

Galatasaray’ın, Bursa deplasmanından puansız ayrılmasına neden olan golü atan Volkan Şen, özellikle ilk yarıda zor anlar yaşadı.

Bayram AYDIN
SON GÜNCELLEME
Transferde adı sürekli sarı kırmızılı takımla anılan genç yıldız, ilk 45 dakika yaptıklarıyla saç baş yoldurdu. Yetenekli futbolcu, buluştuğu topları bir türlü olumlu kullanamazken, son hareketlerde de acemice davrandı. 
El öpmeye koştu
Bunun üzerine, protokol tribününde bulunan bazı Bursasporlular, “Ne oluyor Volkan! Ne yapıyorsun? Kaçıncı bu! Yeter artık!” gibi sözlerle oyuncularına tepki gösterdi. Ancak 57. dakikada ceza alanı önünde bulduğu topu sert bir şutla Leo Franco’nun kıpırdamasına bile izin vermeden filelere gönderen yıldız futbolcu, kendini temize çıkarmış oldu.
Volkan’ın attığı golden sonra yaşadığı sevinç de görülmeye değerdi. Golden sonraki başlama vuruşu sırasında koşarak saha kenarına kadar gelen Bursasporlu oyuncu, yeşil beyazlı kulübün genel müdürü Osman Nuri Biçer’in elini öptü. İzleyenler ilk anda bu harekete bir anlam veremedi. Ancak   Biçer’in maçtan önce Volkan’a, “Rüyamda gördüm. Bu akşam Galatasaray’a gol atacaksın” dediği öğrenildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler