Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

O gol

ÖYLE bir gol attı ki Özer, maçın ve her şeyin önüne geçti. Hakan Arıkan’ı orta sahadan avlayarak maçla ilgili konuşılacak bir sürü şeyi gölgede bıraktı.

Aykut Kocaman’ın gözlerinde bu kez başka bir sevinç vardı... Ankaraspor’dan beri hep inandığı ve çok şey beklediği Özer Hurmacı, hocasını fazlasıyla gururlandırdı, ayrı ve özel bir tebessümüne sebep oldu. Maçın başındaki o gol, hem Fenerbahçe’ye hem de Özer’e ilaç gibi geldi... Umarım yanılmam ama o gol, Özer’i ateşleyecektir ve F.Bahçe orta sahasındaki rekabeti arttıracaktır.  Maça gelince... Gökhan Gönül, Serdar Kesimal, Mehmet Topuz, Volkan Demirel gibi bir çok oyuncusunun eksikliğine rağmen Fenerbahçe büyüklüğüne ve şampiyonluğuna yakışır bir maç daha çıkardı.

HAKAN ARIKAN YIRTTI !

ALLAHTAN Hakan Arıkan o golü geçen sezon yemedi!.. Mazallah orta sahadan gol yedi diye tutuklanır mıydı bilmem ama, böyle pozisyonların futbolda olduğunu anlatana kadar, başı çok ağırırdı herhalde... Hele de golü Fenerbahçe’den yediyse vay o kalecinin haline...

TOP 5

Özer Hurmacı’nın akıllara durgunluk veren o muhteşem golü.
Emre’nin şahane pasları ve asistleri.
Uzun süre forma giymeyen F.Bahçe kalecisi Mert’in harika performansı.
Bir kısım medyanın (!) ağzına meze olan Caner’in sol taraf resitali.
Hemen her pozisyonu yakından takip edip güzel bir yönetim sergileyen Halis Özkahya.

MAÇIN ÜÇ ADAMI

EMRE BELÖZOĞLU-ÖZER HURMACI-MERT GÜNOK

X