Gündem Haberleri

  O eve geri gönderildi

  Seyit ERÇİÇEK / İSTANBUL
  03.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Nazan Öncel, 7 yıl annesinin cesediyle yaşadığı eve geri gönderildi. Apartmanın önünden geçen herkes eliyle Öncel’in yaşadığı evi gösteriyor. Öncel de tedirgin, mahalleli de.

  FATİH’teki evlerinde 7 yıl önce hayatını kaybeden annesi Emine Öncel’in cesedini 7 yıl boyunca kanepede bekleten Nazan Öncel’e müşahede altında tutulması için gönderildiği Adli Tıp Kurumu iş yoğunluğu nedeniyle, ocak ayına gün verdi. Akli dengesinin yerinde olup olmadığı henüz tespit edilemeyen Nazan Öncel Fatih’teki evine geri getirildi.

  O eve geri gönderildi DEHŞET EVİNDEN ÇIKAN FOTOĞRAFLAR

  KOMŞULAR ŞOKE OLDU / FOTO GALERİ

  Polis devriye geziyor

  Nazan Öncel kapıyı kimseye açmazken, polis sürekli evin önünden geçerek sokağı kontrol ediyor. Kapıya gelenlere içeriden ses vermeyen Nazan Öncel’in durumundan mahalleli tedirgin. Olayın şokunu hâlâ üzerinden atamayan mahalle sakinleri basında yer alan haberleri okuduktan sonra evin önünden geçerken birbirlerine Nazan Öncel’in bulunduğu evi göstererek konuşuyor.

  İŞTE O DEHŞET EVİ - WEB TV

  İŞTE O DEHŞET EVİNİN İÇİNDEN YAYINLAYABİLDİĞİMİZ FOTOĞRAFLAR

  ‘Kadına yazık’

  NAZAN Öncel’in 2 günde bir bakkala giderek 7 ekmek aldığını söyleyen esnaf Cihat Atak “Geri getirmişler. Böyle olmaz ki. Bu kadına yazık, belli ki hasta. Evde ne elektrik var ne su var. Ne yapıyor kimse bilmiyor” dedi. Nazan Öncel’in kimseyle görüşmediğini söyleyen Atak “Evde mi sağ mı onu da bilmiyoruz. Yetkililer gelip bakmalı, sahip çıkmalı” dedi.

   

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı