« Hürriyet.com.tr
MENÜ

O da Ezel’ci çıktı

Volkan Demirel, reyting rekorları kıran Ezel dizisini takip ettiğini ve “Dayı” karakterini oynayan Tuncel Kurtiz ile tanışmayı çok istediğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE kalecisi Volkan Demirel, bulunduğu noktaya gelmesinde en büyük etkenlerden birinin Teknik Direktör Christoph Daum olduğunu söyledi. Fenerbahçe dergisinin Ocak sayısındaki röportajında Alman hocayla çalışmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden milli file bekçisi, “22 yaşında bu kaleyi korumaya başladıysam bunu Daum’a borçluyum” dedi.
Sportif Direktörü Aykut Kocaman’ın da kendisine çok yardımcı olduğunu belirten Volkan, özel hayatında da iyi bir televizyon izleyicisi olduğunu kaydetti.
Dayı hayranı
Dizilerden “Ezel”i takip ettiğini ve “Dayı” karakteri ile başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı karakterin etkileyici olduğunu belirten Volkan, “Özellikle ‘Dayı’ karakterini oynayan Tuncel Kurtiz tanımak istediğim bir insan. Biraz araştırma yaptım, dışarıda da çok babacanlığıyla bilinen bir insanmış. Kendisine hayran oldum. Tanışmak ve onu daha yakından tanımak isterim” diye konuştu.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz