Gündem Haberleri

  O canavar böyle geldi

  Aziz Özen/İSTANBUL
  06.07.2015 - 01:26 | Son Güncelleme:

  Kaldırımda yürürken THY kabin amiri Hülya Dobur’un canını alan kaza, güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Yokuştan hızla inen araç, kaldırıma çıkıyor, ağaçlara çarpıp takla atıyor ve Dobur’u altına alıyor.

  TÜRK Hava Yolları’nın genç ve başarılı kabin amirlerinden Fatma Hülya Dobur’un can verdiği kahreden trafik kazasıyla ilgili ayrıntılar dün ortaya çıktı. Halkalı’da yalnız yaşayan THY’nin kabin amiri Fatma Hülya Dobur, önceki gün öğle saatlerinde alışveriş için dışarı çıktı. Dönüşte, Halkalı Acıbadem Hastanesi’nin önündeki kaldırımdan yürümeye başladı. Ve işte bu anda, ölüm genç kadını kaldırımda buldu. Bu sırada Zafer Tunç (29), direksiyonunda olduğu otomobiliyle, Halkalı Meydanı’ndan Altınşehir yönüne doğru hızla iniyordu.

  O canavar böyle geldi


  HIZLI DEĞİLMİŞ


  Acıbadem Hastanesi’ne 50 metre mesafedeki döner kavşakta, Tunç aracının direksiyon hâkimiyetini kaybedip önce kaldırıma çıktı, ardından da ağaçlara çarptı. Otomobil takla atarak Fatma Hülya Dobur’a çarptı. Zafer Tunç otomobilden yara almadan çıktı ancak Fatma Hülya Dobur o kadar şanslı değildi. Ağır yaralı olarak birkaç metre mesafedeki Özel Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı.

  O canavar böyle geldi

  Yapılan tüm müdahalelere rağmen de kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Zafer Tunç yapılan ilk tedavisinin ardından gözaltına alındı. Poliste verdiği ifadesinde çok hızlı olmadığını, otomobilin bir anda kontrolden çıktığını söyledi. Bakırköy Adalet Sarayı’nda nöbetçi mahkemeye çıkarılan Zafer Tunç tutuklandı.

  O canavar böyle geldi

  O KORKUNÇ SANİYELER

  Güvenlİk kameraları tarafından saniye saniye görüntülenen kayıtlarda, Halkalı Atakent Acıbadem Hastanesi önünde, hızla’yokuş aşağı inen otomobilin sürücüsü Zafer Tunç, direksiyon kontrolünü kaybederek önce kaldırıma çıkıyor. Ağaçlara çarpıp takla atan araç, ‘tek suçu kaldırımda yürümek’ olan genç kabin amiri Fatma Hülya Dobur’u altına alıyor. Fatma Hülya Dobur, korkunç çarpmayla savruluyor ve can veriyor.


  Etiketler: kaza
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı