Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

O ayakkabı benim

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE Kulübü pazar günü Karabükspor’u 1-0 yendikleri maçtan sonra “Fenerbahçe iyi oynuyor ama saha dışında da formdalar. Bizim takımı karıştırdılar” diye açıklama yapan rakip takım kalecisi Bülent Ataman hakkında, kendileriyle ilgili haksız ithamlarda bulunduğu gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bülent Ataman ise NTV Spor’a konuyla ilgili açıklamalarda bulunurken, “Fenerbahçe’nin benimle ne alakası var. Onların suç duyurusuna anlam veremedim” dedi.

Söylediklerimi dinlememişler

Ataman, “Suç duyurusu hakkında benim bilgim yok. Ne söylemişim de Fenerbahçe bana suç duyurusunda bulunuyor. Benim Fenerbahçe camiasıyla alakam yok. Benim teşvik primi aldığım yönünde ortaya bazı internet siteleri ve gazetelerde haberler çıktı. Benim söylediklerimi dinlemediler herhalde. Önemli değil, o zaman hodri meydan” diye konuştu.

Suçum Trabzonlu olmak

Maçta maçında sahaya atılan ayakkabının da kendisine ait olduğunu söyleyen Ataman, “Su şişesine vurmak isterken ayakkabı ayağımdan fırladı. Bilerek ayakkabıyı sahaya atmadım. Hakem de bunu gördü ve sarı kart dahi vermedi. Benim suçum sanırım Trabzonlu olmak. İzin alacağım ve son maçta forma giymeyeceğim” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz