Gündem Haberleri

  "O anlarda çok kötü oluyorum"

  Aslı ARDA YURTSEVEN / hurriyet.com.tr
  23.02.2011 - 14:00 | Son Güncelleme:

  Bu sabah "Ebruli" programına konuk olan Çağla Şıkel oğlu Kuzey'i ve ona olan bağlılığını şu sözlerle anlattı; "Kuzey arkamdan bir kez bile anne gitme dese oturup hiç bir yere gidemem."

  HÜSEYİN KUZEY'İN BİRİNCİ YAŞINI BÖYLE KUTLAMIŞLARDI

  Bugün yemek kursuna başlayacak olan Çağla Şıkel, kursta geçireceği saatler yerine oğluna vakit ayırması gerektiğini düşündüğünü ve bu yüzden vicdan azabı çektiğini söyledi.

  Şıkel sözlerini şöyle sürdürdü;

  "Bu konuyu Kuzey'in gelişimini takip eden bir uzmanla da konuştum. Mutsuz bir şekilde onunla zaman geçirmemdense kendimi iyi hissettiğim zamanlarda çocuğumla ilgilenmemin çok daha doğru olduğunu söyledi. Aslında doğru olanın bu olduğunu biliyorum. Zaten Kuzey de eve yorgun gittiğimde yüzüme bile bakmıyor. Ancak onu gördüğümde gözümün içi parladığında çok daha iyi vakit geçiriyoruz. Gerçi ben yine yapacağımı yapıyorum ama bu vicdan beni mahvetti. Kendimi onun programına göre ayarlıyorum. Aslında bundan kurtulacağımı düşünüyorum. Kuzey bana bir gün anne gitme dese oturup hiç bir yere gidemem. Ölürüm öyle dese, biterim. Arkamdan çığlık attığında çok kötü oluyorum. Bu duygu işe giderken olmuyor ancak keyfi bir iş yapacaksam çok kötü hissediyorum. Kuzey'e haksızlık yapıyormuşum gibime geliyor."

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı