Teknoloji Haberleri

  NVIDIA GeForce MX150 ortaya çıktı!

  Hürriyet Haber
  29.05.2017 - 07:21 | Son Güncelleme:

  Dizüstü bilgisayarınızla günlük işlerinizi gerçekleştirmek, fotoğraf ile video düzenlemek, oyun oynamak istiyor ve uygun fiyat arıyorsanız işte NVIDIA GeForce MX150!

  NVIDIA tarafından dizüstü bilgisayarların grafiksel ihtiyaçlarını karşılamak ve uygun maliyet sunmak üzere geliştirilen GeForce MX150, hem günlük görevler hem de Premiere Pro, Photoshop ve diğer uygulamalarda gerek duyulan performans için biçilmiş kaftan.

  Dünyanın en gelişmiş ve güç verimli GPU mimarisi olarak nitelendirilen Pascal’dan gücünü alan GeForce MX150 tabanlı dizüstü bilgisayarların, popüler PC oyunlarını bile akıcı olarak oynayabilmenizi sağlayacağı belirtiliyor.

  Hem uygulamaları hem de oyunları, önceki nesil Maxwell tabanlı GeForce 940MX dizüstü bilgisayarlara kıyasla çok aha düşük bir güçle çalıştıracağı ifade edilen GeForce MX150, watt başına 3 kat daha üstün bir performans sunuyor. Ek olarak, MX150 ince dizüstü bilgisayar için de olanak tanıyor.

  NVIDIA GeForce MX150 ortaya çıktı

  GeForce MX150 dizüstü bilgisayarların fotoğraf düzenleme işleri, kırpma, yeniden boyutlandırma ve geliştirme konusunda bütünleşik GPU’lara göre 2.5 kat daha hızlı olduğu; video düzenleme, uyarlama, render süreçlerinde ise 4 kat daha hızlı olduğu bilgiler arasında. Hatta akıcı kare oranlarıyla oyun oynama anlamında da bütünleşik çözümlere göre 4 kat daha hızlı oynanış sağlandığını belirtelim.

  shiftdelete'in haberine göre Acer, Asus, HP ve MSI gibi şirketler GeForce MX150 tabanlı dizüstü bilgisayarlarını Haziran ayı içerisinde satışa sunulacak.

  NVIDIA yeni nesil Volta GPUyu tanıttı
  NVIDIA yeni nesil Volta GPU'yu tanıttı
  GeForce oyuncuları Game Ready sürücüleri ile oyuna hazır
  Nvidia Geforce kart sahipleri dikkat! Bu güncellemeyi hemen indirin!
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı