NİĞDE HABERLERİ

Nüsem’den Tarım Bilimleri Ve Teknolojileri Fakültesi’ne Temel İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi

IHA
17 Ekim 2015 - 08:31Son Güncelleme : 17 Ekim 2015 - 08:32

NÜSEM'den Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesine Temel İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi.

IHA

Niğde Üniversite Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi akademik ve idari personeline, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca Niğde’nin tek yetkilendirilmiş eğitim kurumu olan NÜSEM tarafından Temel İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi.
Eğitim programı öncesi Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Ulutaş, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitiminin önemi ve içeriği hakkında bilgilendirme yaptı. NÜSEM İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumu Sorumlu Müdürü ve İş Güvenliği Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Rifat Battaloğlu tarafından verilen eğitimde akademik ve idari personele; Çalışma Mevzuatı, Güvenlik Kültürü, İş Kazaları ve Meslek Hastalıkları, Çalışanların Hak ve Sorumlulukları ile Kimyasal, Biyolojik, Fiziksel ve Psikososyal Risk etmenlerinin yanında özellikle ofis çalışanları için önemli olan Ergonomi konuları anlatıldı. Akademik personel, idari personel ve öğrencilerden oluşan 48 katılımcıya, eğitimin sonunda katılım belgesi verilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Niğde haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Niğde ilinden Nüsem’den Tarım Bilimleri Ve Teknolojileri Fakültesi’ne Temel İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Ekim 2015 tarihinde saat 08 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Nüsem’den Tarım Bilimleri Ve Teknolojileri Fakültesi’ne Temel İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi haberi güncellenecektir.

  NİĞDE NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ağustos 2017, Pazartesi
  • İmsak
   04:09
  • Guneş
   05:54
  • Öğle
   12:55
  • İkindi
   16:39
  • Akşam
   19:35
  • Yatsı
   21:07
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı