« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nuri ve Hamit'e ortak tanıtım

Real Madrid kulübünün, transferde resmen açıkladığı Nuri Şahin ve henüz resmiyet kazanmayan Hamit Altıntop'u birlikte basına tanıtması bekleniyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
İspanyol basını, Alman liginde Borussia Dortmund ile şampiyonluk kutlamalarını yapan Nuri Şahin'in bu hafta içinde Madrid'e gelerek ev aramaya başlayacağını yazdı. Geçtiğimiz haftasonunda Almanya'da doktor kontrolünden geçtiği söylenen Nuri'nin bundan sonra tedavisine Madrid'de devam edeceği belirtildi.

Bu arada İspanyol basınının yakın takibinde olan Hamit Altıntop'un, geçtiğimiz cumartesi akşamı düzenlenen yemekte Bayern Münih'te takım arkadaşlarına ve teknik heyete veda ettiği öne sürüldü. Marca gazetesi, Hamit'in restorana girerken çekilen fotoğrafını yayımlarken, Türk futbolcunun "Gerçekten söylediklerimden daha fazlasını söyleyemem" diyerek, "resmi açıklamayı beklediği" dile getirildi. Hamit'in yemekte eski Real Madridli futbolcu Ribery'nin yanında oturduğu ancak veda konuşmasında Madrid'den bahsetmediği iddia edildi.

Real Madrid ile sezon başında 2,4 milyon avrodan 4 yıllık sözleşme imzalayacağı iddia edilen Hamit'in sadece resmi açıklamayı beklediği kaydedildi. Verilen haberlerde, Real Madrid kulübünün iki Türk futbolcuyu, Nuri ve Hamit, aynı anda basına tanıtmayı planladığı ve bunun da önümüzdeki hafta gerçekleşmesinin muhtemel olduğu yazıldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz