« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nuri: Sezon sonunda oturulup konuşulacak

Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Borussia Dortmund'da oynayan ve hakkında İspanya'nın Real Madrid takımına transfer olacağı söylentileri çıkan milli futbolcu Nuri Şahin, transferi konusunda menajeri ile Borussia Dortmund kulübü yöneticilerinin sezon sonunda biraraya geleceğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Başka bir takıma transfer olup olmayacağı konusunda Bild gazetesine konuşan Nuri, "Sezon sonunda menajerim, Borussia Dortmund'un teknik direktörü Klopp, sportif direktör Zorc ve kulübün genel müdürü Watzke ile oturup konuşacak. Sonra ne olacağına bakıp göreceğiz" dedi.

Gazete, Nuri'nin, Borussia Dortmund'un FC Nürnberg maçı sonrasında stattaki şampiyonluk sevincinde ağladığına dikkati çekerek, "Bunlar ayrılık gözyaşları mı" diye yazdı.

Nuri, "Neden ağladınız" sorusuna karşılık, "Bu konuda sır vermek istemiyorum. Bu özel bir konu" şeklinde yanıt verdi.

Borussia Dortmund'un sportif direktörü Michael Zorc, Nuri ile ilgili konuşulacak bir şey varsa bunun bir an önce ele alınması gerektiğini söyledi.

Öte yandan, FC Nürnberg'de forma giyen İlkay Gündoğan'ın Borussia Dortmund'a transfer olacağının kesinleştiği belirtildi.

FC Nürnberg'in menajeri Martin Bader, İlkay'ın kendilerine, gelecek sezonda Borussia Dortmund'da oynamak istediğini ilettiğini söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz