« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nuri sevincini eşiyle paylaşıyor

Almanya 1. Ligi (Bundesliga) ekiplerinden Borussia Dortmund´ta forma giyen Türk futbolcu Nuri Şahin'in, gol attıktan sonra eliyle yaptığı sevinç gösterisini iki yıl önce evlendiği Tuğba´ya yaptığı ortaya çıktı.

TEMEL ELCİVAN - KÖLN / DHA
SON GÜNCELLEME

Alman Bild gazetesi, internet sitesinde yer verdiği bir haberde "Nuri Şahin, kalbinin hanımını gösteriyor" başlığını atarak, milli oyuncunun gol sonrası sevinç gösterisinin ayrıntılarına yer verdi.

2007´nin Kasım ayında aile arası yapılan törenle 20 yaşındaki kuzeni Tuğba ile evlenen Nuri Şahin´in, her attığı gol sonrası eliyle yaptığı kalp işaretini, tribünde kendisini izleyen güzel eşi için yaptığı ortaya çıktı. Nuri Şahin´in Dortmund takımının başrol oyuncularından olduğu yorumunu yapan Bild, "Nuri Şahin´in gol sonrası ilk kez yaptığı kalp işaretiyle eşinin çok şaşırdığını ve bir o kadarda mutlu olduğu" yönündeki ifadelerine yer verdi.

Bild gazetesi´ne eşi ile evlilik kararının çok isabetli olduğunu belirten Nuri Şahin´in, bu sezon iki kez kupa iki kez de Bundesliga maçlarında yaptığı gol sonrası selamlama anının televizyonda gösterildiği vurgulandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz