« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nuri Şahin en küçük milli

PERU’da organize edilen 17 Yaşaltı Dünya Gençler Futbol Şampiyonası’nda sergilediği futbolla Chelsea’yi peşinde koşturan, turnuvayı 2 ödülle kapatan Nuri Şahin, ikinci yarıda Selçuk’un yerine oyuna girdi. B.Dortmund’ta oynayan 17 yaşındaki Nuri bugüne kadar A Mili Takım formasını giyen en genç futbolcu olarak tarihe geçti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

85’te oyuna giren ve 89’da Kahn gibi bir devi avlayan Nuri Şahin attığı golden sonra teknik direktör Fatih Terim’e koştu, hocasına sarıldı, bu mutluluk tablosuna diğer futbolcularımız da katıldı. Tribünler ‘Nuri, Nuri’ diye tezahürat yaptı./images/100/0x0/55eaf6f5f018fbb8f8a21ea5

Saygı duruşu

TÜRKİYE-Almanya arasında oynanan özel karşılaşma öncesi Pakistan’daki depremde hayatını kaybedenler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Öte yandan maça gelen sporseverler maç sonrası teknik ekip ve oyunculara büyük sevgi gösterisinde bulundu.

Bakanlar tribünde

ATATÜRK Olimpiyat Stadı’ndaki karşılaşmayı Türkiye ve Almanya İçişleri Bakanları da izledi. İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu ve Almanya İçişleri Bakanı Otto Schily, protokol tribününde yerlerini alarak, karşılaşmayı takip etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler