GAZİANTEP HABERLERİ

NTO heyetinden jandarmaya ziyaret

DHA
29.04.2017 - 10:50Son Güncelleme :
DHA

NİZİP (Gaziantep), (DHA) - NİZİP Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu ve beraberindeki yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile birlikte Nizip’te göreve yeni başlayan Jandarma Komutanı Resul Çot’ hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Görevine yeni atanan İlçe Jandarma Komutanı Resul Çot’a başarılar dileyen Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, şunları söyledi:
"Nizip halkı vatanına milletine sadık ve ilçede görev yapan kamu görevlilerine sahip çıkan bir millettir. Bizler de Nizip Ticaret Odası adına Kamu kurum ve kuruluşlarıyla geçmişte işbirliği içerisinde çalışılarak başarılı işlere imza attık. Geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de kamu kurum ve kuruluşlarımız ile bizi ilgilendiren veya ilgilendirmeyen her konuda işbirliği içerisinde çalışmaya hazırız. Ortak akılla hareket etmek ilçemizin ve ülkemizin faydasına olacaktır. Nizip Ticaret Odası olarak birçok faaliyetler içerisindeyiz. Odamız üyelerine ve ilçemizin sosyal hayatına katkı sağlamak için çalışmalarımız hız kemeden devam edecektir."

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Jandarma Komutanı Resul Çot ise, "Nizip ilçesinin Türkiye’deki diğer ilçelere göre daha fazla geliştiğini görüyorum. İlçe diğer bölgelerden çok fazla göç almasına rağmen kendi sorunlarını kendi içerisinde çözmektedir. İnşallah işbirliği içerisinde vatandaşlarımızın da desteğiyle görevimizi layıkıyla yerine getireceğimize inanıyorum. Bugün bizleri ziyaret eden Nizip Ticaret Odası başkanlarına ve üyelerine teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden NTO heyetinden jandarmaya ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 10 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça NTO heyetinden jandarmaya ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı