« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nouma'yı bize verin

Sarı kırmızılı kulüp, Brezilyalı Jardel'i elden çıkarır çıkarmaz siyah beyazlı yönetime resmi teklifini iletecek. Cimbom, şimdi başkan Mehmet Cansun'dan gelecek "Jardel gitti" haberini bekliyor.

Alper MERT
SON GÜNCELLEME
TRANSFER BOMBASI

Galatasaray transferde bomba patlatmaya hazırlanıyor. Sarı kırmızılı yönetim, yollarını ayırmak istediği Mario Jardel'in transferini çözdükten sonra Beşiktaş'tan Fransız golcü Pascal Nouma'yı isteyecek. Jardel'in transferiyle kasaya girecek parayla Nouma sarı kırmızılı renklere bağlanacak.

LUCESCU İSTEDİ

Lucescu'nun Fransız golcü için "Forvetteki açığımızı kapatır" demesinin ardından Galatasaray yönetiminde Nouma ismi ağırlık kazandı. Yönetim kurulu toplantısında Nouma'nın ismi gündeme geldiğinde önce "O çılgın. Böyle agresif bir futbolcu takıma gelirse neler olur bilemeyiz" görüşü ortaya atıldı.

BİZİMKİLER DE AGRESİF

Ancak daha sonra "Zaten bizde agresif futbolcu çok. Bizimkilerin arasında o kaybolur gider" görüşü benimsendi ve Pascal Nouma için Jardel bekleyişine geçildi. Sarı kırmızılı yönetim şimdi Jardel'in transferini İtalya'da çözüme kavuşturacak başkan Mehmet Cansun'dan haber bekliyor.

NOUMA’YA TEKLİF

Başkan Cansun'dan gelecek "Jardel gitti" haberinin ardından sarı kırmızılılar Beşiktaş'tan Nouma'yı resmen isteyecek. Nouma'ya da menajerler aracılığıyla teklif götürülecek. Bu transferde nakit para yanında, takas yolunun da kullanılabileceği belirtildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz