Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nouma iki yüzlü

Beşiktaş Teknik Direktörü Daum, Fransız futbolcu için "Taraftar önünde kalmak istediğini, bana geldiğinde gitmek istediğini söylüyor" dedi...

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
Alman umutlu

Beşiktaş Teknik Direktörü Christoph Daum, Türkiye ve Almanya'da yapılan çalışmaların kendisini umutlandırdığını belirtirken, takımdan ayrılan Pascal Nouma'yı ağır bir dille şuçladı. Alman çalıştırıcı, "Nouma iki yüzlülük yapıyor. Taraftar önünde kalmak istediğini, bana geldiğinde gitmek istediğini söylüyor" dedi.

Kulüp bulması zor

Daum, "Nouma'ya defalarca Beşiktaş'a gelmesi için haber gönderdik. Her seferinde red yanıtı aldık. Bana gelerek bazı sorunları olduğunu söyledi. Beni haksız görselerde bu nedenleri açıklamak istemiyorum. Kulüp bulmasının zor olduğunu sanıyorum, ama onu satarak da önemli eksiklerimizi gidereceğimizi umuyorum" diye konuştu.

Önce Shorunmu

Hazırlıklar sırasında bir forvet, bir stoper ve bir de kaleciye ihtiyaçları olduğunu gördüğünü belirten Daum, "İlk kalecim Shorunmu, ikinci Fevzi. Yasin ise riskli. Ali Eren'den kulüp bulmasını istemedim, o tavırlarıyla o listeye girdi. Beşiktaş'ın şerefi var. Sorunları kendi aramızda tartışırız" yorumu yaptı.

Sürpriz olabilir

Yeni transfer Veit için "Popüler değil ama takımda önemli görevler üstlenecek", Stavrum konusunda "Tavsiye üzerine aldım, ama kalitesine güveniyorum" diyen Daum, N'Gotty'nin transferi için "Yüksek bonservisi yüzünden Marsilya ile anlaşamadık. O tipte bir oyuncuya ihtiyacım var. Mali kriz aşılırsa sürpriz bir isim gelebilir" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler