« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nouma: Çıldırdı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş'ın siyahi yıldızı, diskodan çıkarken fotoğrafını çeken gazetecilere saldırdı. Gazeteciler Nouma'dan davacı oldu.

Davacı oldular

Beşiktaşlı Nouma, önceki akşam Ortaköy Scene adlı diskodan çıkarken, kapıda fotoğrafını çeken gazetecilere saldırdı. Aralarında Hürriyet Gazetesi muhabiri Bülent Kaya, Milliyet Gazetesi muhabiri Deniz Altuntaş, Akşam Gazetesi muhabiri Sait Durmaz ve Star Gazetesi muhabiri Eren Abdullahoğlu'nun bulunduğu olaydan sonra gazeteciler, Nouma'dan davacı oldu.

Yöneticilerden özür

Karakolda ifade veren futbolcu, sessiz kaldı. Olay yerine gelen Beşiktaş İkinci Başkanı Yıldırım Demirören ve menajer Kadir Akbulut futbolcuları adına gazetecilerden özür diledi ve davalarından vazgeçmelerini istedi. Ancak gazeteciler bunu kabul etmedi. Demirören ‘‘Nouma'nın bu davranışını kınıyorum. Bu saate kadar gece kulübünde eğlenmesi yanlış. Konu yönetimde görüşülecek’’ dedi.

Scala'dan Nouma'ya destek

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Scala, önceki gece Fransız Nouma'nın paparaziler tarafından barda yakalanmasına tepki gösterdi. İtalyan teknik adam, ‘‘Futbolcu da insandır. O izinli olduğu her zaman istediği yere gidebilir. Benim için önemli olan saha içinde yaptıkları. Magazin basınının futbolcular yerine başkalarını malzeme almasını temenni ederim. Nouma'ya bu ortamda ceza verilmesini isteyenler çıkacaktır. Nouma, olayında tamamen haklıdır. Kimse kimseyi özel yaşantısında rahatsız edemez’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz