« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nouma: "Bana vurdular mı dayanamıyorum"

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş’lı futbolcu Pascal Olivier Nouma, rakiplerinin kendisinin sinirli olduğunu bildikleri için kasten tekme attıklarını iddia etti.

Fransız futbolcu, her maçta bu kasıtlı tekmelere maruz kaldığını savunarak, "Bana vurdular mı dayanamıyorum. Hakemin kararını beklemeden kendim olayın üstüne gidiyorum. Bu doğru bir şey değil, ama çok canım yanıyor" dedi.

Maç içinde yaptığı hareketlerden dolayı daha sonra üzüntü duyduğunu kaydeden Fransız futbolcu, "Benim yapım bu. Elimden geldiğince sakin olmaya çalışıyorum. Ama bana kasıtlı tekmeler atılmasına da seyirci kalamıyorum. Bundan sonra çok daha dikkatli olmaya çalışacağım" diye konuştu.

Gençlerbirliği maçında İsmail Güldüren’e tükürmediğini savunan Nouma, kendisine televizyon görüntüleri ve gözlemci raporları hatırlatılınca, "Ben tükürmedim. Ayrıca hakemin görmediğini gözlemci tribünden nasıl görüyor anlayamıyorum" dedi.

Pascal Nouma, Beşiktaş’tan ayrılmak istediği yönündeki haberlerin de gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Beşiktaş’ta forma giymekten mutlu olduğunu kaydeden Nouma, "Daha 2 yıllık sözleşmem var. Yönetim istemedikçe de ben ayrılmayı düşünmüyorum" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz