Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Notlar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Göztepe A.Ş Başkanı Hamdi Türkmen'in küfüre önlem olarak yönetici eşlerini de maça davet etmesi, şeref tribününü renklendirdi. Türkmen'in eşi Tijen Hanım rahatsız olduğu için karşılaşmaya gelemedi.

Basın Sözcüsü Levent Ürkmez, eşi Ayça Hanım'ı, Hasan Elidemir eşi Yücel Hanım'ı, Özden Tüjümet eşi Zeynep Hanım'ı karşılaşmaya getirdi. Konak Belediye Başkanı Erdal İzgi ile Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur da şeref tribünündeydi.

Burun ameliyatı olan Aydınspor Başkanı Tansel Önder'i, kardeşi Tahsin Önder temsil etti. Tahsin Önder'in, maçı eşi Işıl Önder'le izlemesi dikkat çekti. Siyah-beyazlı yöneticiler maça büyük ilgi gösterdi.

Şeref tribününde hava zaman zaman gerginleşti. Devre arasında Coşkun Gencerler ile Ümit Yalvaç tartışırken, Aydınsporlu yöneticilerin gol pozisyonlarında ayağa fırlaması, taraftarların tepkisine neden oldu.

Maçın naklen yayınlanması ve 12.00'de başlaması, seyirciyi düşürdü. Karşılaşmayı 1770'i biletli olmak üzere yaklaşık 3 bin kişi izledi, 2 milyar 521 milyon hasılat elde edildi. Aydın'dan çok az seyirci geldi.

Aydınspor'da sakatlığı süren Serkan, Göztepe'de kart cezalı Şevket ile sakat olan Şinasi kadroda yoktu. İlkan ve B.Mustafa yedek soyundu. İlkan, 77. dakikada Emre'nin yerine girdi, ama fazla varlık gösteremedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler