« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Notlar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Forma sürprizi

MAÇIN
hakemi Metin Tokat, başlama düdüğünden önce G.Saraylı futbolculardan mavi renkteki formalarını değiştirmelerini istedi. Tokat, Samsunspor'un beyaz renkli formalarıyla karışacağını ifade ederek, sarı kırmızılı futbolcuların formalarının değiştirilmesini talep etti. Soyunma odasına giden futbolcular, sarı kırmızı renkteki formalarını giyip, sahaya döndüler. Tokat olayla ilgili olarak şunları söyledi: ‘‘İlk başta G.Saray'ın gösterdiği forma kırmızılı, siyahlı formaydı. Fakat sonradan mavi oldu. Mavi ve beyaz renkler sahada çok karışabilir. Bunu Bülent'e söyledim. Bülent de böyle 'çıkmamız istendi' dedi. Bu benim ve yardımcılarım için karışıklık yaratabilirdi. Bunun için formalarını değiştirmelerini söyledim.’’

Ayhan-Hasan Şaş tartıştı

G.SARAY'
ın 20. dakikada ani gelişen atağında Ayhan cezasahası içindeki Hasan'a topu vermedi ve vurdu. Gol kaçınca arkadaşı kızdı. Bu isyan sonrası Ayhan, sinirli bir şekilde ‘‘Ofsayttın veremezdim’’ dedi. Gerilen ortamı ikilinin arasına giren takım arkadaşları yumuşattı.

Alpay Özalan gündemde yok


FATİH Terim, haftayı 3 puanla kapatmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, Samsunspor maçında ortaya konan mücadeleden de memnun olduğunu söyledi. Terim, ‘‘Girdiğimiz çok pozisyon var. Bunlar sonuca yansımadı. Rakibi ise pozisyona sokmadık. Ayhan ve Cihan bu maçta çok iyi oynadı. Hakan'ın 200. golonü sevindim’’ dedi. Teknik patron transfer için şunları söyledi: ‘‘Yıldıray'ı transfer etmek istiyoruz. Alpay ile hiç temasımız olmadı. Transferde panik olmayacağız.’’

Yıldıray Baştürk kıymete bindi

G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim'in isteği doğrultusunda transfer çalışmalarına hız verdiği Yıldıray'a F.Bahçe ve Beşiktaş da talip oldu. 3 kulübün yöneticileriyle görüştüğünü doğrulayan yıldız futbolcu, ‘‘Bu büyük kulüplerimizin beni almak istemesi onur verici. Sezon sonunda serbest kalacak olmam benim ve beni kadrosuna katmak isteyen kulüpler için şans.Tercihimi bana en iyi şartları sunan kulüpten yana kullacağım’’ diye konuştu.

Arif ve Bülent'e G.Kore kancası

G.SARAY'ın iki tecrübeli futbolcusu Arif ve kaptan Bülent'i izlemek için Güney Kore'nin Samsung takımının yöneticileri dün Samsunspor maçında tribündeki yerlerini aldı. Korelilerin ocak ayında gelmeleri şartıyla Arif' e 1.5 milyon Euro, Bülent'e ise 2 milyon Euro teklif edecekleri ifade edildi.

2 yıl daha buradayız

BAŞKAN
Özhan Canaydın, Samsunspor maçından sonra yaptığı açıklamada, ‘‘Her şartta 2 yıl maçlarımızı Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynayacağız’’ dedi. Canaydın, maçı izlemeye gelen seyirci sayısının az olduğunun belirtilmesi üzerine, ‘‘İstanbul'da trafik kötü ve yağmur vardı. Biz gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Şartlar Türkiye'nin her yerinde aynı’ diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler