« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Notlar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Alpay ve Terim'e tepki

BEŞİKTAŞLI
taraftarlar, Türkiye'nin İngiltere ile yaptığı maç sonrası yaptığı hareketlerle gündeme gelen Aston Villalı futbolcu Alpay Özalan'a tepki gösterdiler. Siyah beyazlı taraftarlar, geçmiş yıllarda Beşiktaş'tan olaylı bir şekilde Fenerbahçe'ye transfer olan ve daha sonra Aston Villa takımınagiden Alpay'a yaptıkları tezahüratlarla tepkilerini dile getirdiler. Taraftarlar, G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim aleyhine de tezahürat yaptı. Bu arada PAF Ligi'nde yapılan karşılaşmayı, Beşiktaş 4-1 kazandı.

Kapalıda gerginlik

KARŞILAŞMA öncesi Beşiktaşlı bir taraftar topluluğu olan ‘‘Çarşı Grubu’’nun bulunduğu kapalı tribünde gerginlik yaşandı. Eski açık tribünden bu bölüme gelen 15-20 kişilik grup, Hüsnü Güreli aleyhine tezahürat yaparken, diğer taraftarlar buna tepki gösterdi. Güvenlik güçleri gerginliğin büyümesini önledi.

Forma aşkı yaraladı

BEŞİKTAŞ'ın ve milli takımın yıldızı İlhan Mansız'ın 71'inci dakikada oyunu terkedişi sırasında numaralı tribünlere yolladığı formasını kapmak için birbirine giren taraftarlar camları kırdı. Üç taraftar ellerinden ve göğsünden yaralandı. Yaralılar hastaneye ambulans götürdü.

<ı>BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON

TSYD tarafından düzenlenen Medya Kupası'nda şampiyon olan Beşiktaşlı muhabirler, kupalarını Hüsnü Güreli'nin elinden aldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz