« Hürriyet.com.tr
MENÜ

N'olur bana kıymayın

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

En büyük korkusunun sakatlık olduğunu belirten ve ilk yarıda yediği tekmelerin bıktığını söyleyen F.Bahçe'nin Boşnak yıldızı Baliç, meslekdaşlarına seslenerek ‘‘Lütfen futbolu kurallarına göre oynayalım’’ dedi...

<ı>Sertlikten çekiniyor

Ligin ilk yarısında oynadığı futbol ve attığı gollerle F.Bahçe'nin başarısında büyük pay sahibi olan Baliç'in en büyük sıkıntısı yediği tekmeler. Yıldız futbolcu, meslekdaşlarına seslenerek, ‘‘Ne olur bana kıymayın. Futbolu kurallarına göre oynayalım. Ben rakibin savunma yapmasına karşı değilim. Sert futboldan çekiniyorum’’ dedi.

<ı>Sakatlık korkusu

Sakatlık korkusunun bir futbolcunun performansında olumsuz rol oynadığını dile getiren yıldız futbolcu şöyle devam etti: ‘‘İlk yarıda iyi bir çizgi yakaladım. Attığım goller ve ortaya koyduğum futbolla bana güvenenleri mahçup etmediğime inanıyorum.

<ı>Krallıkta iddalıyım

Krallık yarışında iddiam yoktu. Şartlar beni zirveye taşıdı. Hakan'ın transferi belki bir avantaj gibi görünüyor. Ama ligde çok golcü var. İkinci yarıda tatlı bir rekabet olacak. Krallığı elimin tersiyle itemem. Böyle bir onuru F.Bahçe'deki ilk sezonumda yaşamak bana mutluluk verir.’’

<ı>Herşey istediğim gibi

Yönetim, teknik heyet ve taraftar üçgeninin görevini kusursuz yaptığını söyleyen Baliç sözlerini şöyle tamamladı: ‘‘Böyle bir ortamda başarılı olmamak mümkün değil. Her şey futbolcunun istediği ölçüde. İkinci yarıda takım oyunu ile ön plana çıkıp, şampiyonluğu kucaklayacağız.’’CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.