Teknoloji Haberleri

  Nokia 3310'u kullanıcı kendi tasarlayacak!

  Hürriyet Haber
  10.05.2017 - 08:24 | Son Güncelleme:

  HMD Global, en yaratıcı Instagram takipçilerine kendilerine ait sınırlı üretim Nokia 3310 kabını tasarlama şansı sunuyor.

  HMD Global, en yaratıcı Instagram takipçilerine dünya çapında bir yarışma düzenleyerek, kendilerine ait sınırlı üretim Nokia 3310 kabını tasarlama şansı sunuyor.

  İster tasarım alanında çalışan bir profesyonel, ister bir sanat öğrencisi, isterse de yaratıcı ruha sahip bir Nokia cep telefonu tutkunu yetenekli bir yarışmacı, tamamen kendine ait tasarım ile bezenmiş türünün tek örneği bir Nokia 3310 kazanacak.

  Bu özel Nokia 3310'u elde etmenin yanı sıra şanslı kazanan, telefonun sınırlı üretim kabına imza atan sanatçı da olarak ismini duyurma fırsatı elde edecek.

  Kazanma şansını yakalamak için katılımcıların #3310art etiketi ile tasarımlarını Instagram'a yüklemesi ve tüm yarışma detaylarına yer veren @Nokiamobile hesabını takip etmesi gerekiyor. Gönderilen tasarımlar, HMD Global ve İngiltere merkezli tasarım stüdyosu I Love Dust tarafından orijinallik, yaratıcılık ve pozitiflik yönlerinden değerlendirilecek. 

  Yarışma, dünya genelinde gerçekleştirilecek ve 10 Mayıs 2017'ye kadar devam edecek. Katılımın geçerli olması için çalışmaların Instagram'a yüklenmesi ve #3310art hashtag'ini içermesi gerekiyor. 

  Dünyanın en sade ve tuhaf telefonu
  Dünyanın en sade ve tuhaf telefonu!
  Nokia 3310'un da 'çakma'sını yaptılar!
  Nokia 3310'da 3G var mı yok mu?
  Etiketler: telefon
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı