« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Niye bu kadar kötüsün

Yönetici Serdal Adalı, Metris Cezaevi’ne ziyarete gelen Quaresma’ya sitemde bulundu.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ta özellikle futbol takımında ve yönetimde işler iyi gitmezken, şike soruşturması kapmasında Metris Cezaevi’nde olan teknik direktör Tayfur Tavutçu, yönetici Serdal Adalı ve kulübün güvenlik sorumlusu Ahmet Ateş de bu üzüntüye ortak oluyor. 

Özel izin alındı

Ve dün... Siyah beyazlı takımın yıldızları Guti, Simao, Quaresma, Sivok, Holosko ve Hilbert sürpriz yaparak Metris’e moral ziyaretinde bulundu.
Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in özel izni ile yönetici Cengiz Zülfikaroğlu ve menajer Tuncay Yanık ile birlikte ziyarete giden futbolcular ile Adalı arasında ilginç diyaloglarda yaşandı. Siyah beyazlı yönetici, Quaresma’ya, ‘Neden bu kadar kötü oynuyorsun?” dedi. Portekizli, “Bir tek ben değil takım olarak iyi oynamıyoruz” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kayserispor karşısındaki beklenmeyen yenilgi sizler kadar bizleri de üzdü. Sizleri sevindirmek istiyoruz. Sizlere her zaman layık olmaya çalışacağız. UEFA Kupası’nda bunu göstereceğiz. Saha içinde bile sizleri düşünüyoruz.”

GUTI METRİS'İN ÖNÜNDE AÇIKLADI / WEB TV

Taraftarın protestosu bize ders oldu

Serdal Adalı, Metris’te bütün işlerinin takımı düşünmek olduğunu ve bir an önce toparlanmaları gerektiğini ise Guti’ye söyledi. Adalı, “Ne oldu sizlere? Avrupa’da iyisiniz, Süper Lig’de yoksunuz. Galip gelirseniz moral buluyoruz. O yüzden de Kiev maçını kazanmanızı ve bu konuda söz vermenizi istiyorum” diye konuştu. İspanyol yıldız Adalı’nın sitem dolu bu sözlerinden sonra şunları söyledi:

“İstediğimiz zaman istediğimiz takımı yenecek güçteyiz. Fakat milli maç arası bizi durgunlaştırdı. Takım olarak Dinamo Kiev maçını kazanmak için söz veriyoruz. Hatta Kiev maçının galibiyet formasını size getireceğiz...”

İki yıldız, Adalı ile görüşürken, Simao, Tayfur Havutçu ile dertleşti. Portekizli oyuncu, “Ligde en kötü oyunumuzu Kayserispor karşısında oynadık. Nedenini bilmiyorum. Bir kopukluk yaşadık. Taraftarlarımızın protestosu bizlere ders oldu. kötü gidişi Dinamo Kiev maçı ile unutturacağız” dedi.

Biraz üzüntülü oldu

GUTİ, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, Beşiktaşlı yöneticileri ve  teknik direktör Tayfur Havutçu’yu cezaevinde gördükleri için üzgün olduklarını belirterek, “Biraz üzüntü oldu. Çünkü onları burada değil bizimle birlikte,  dışarıda görmek isterdik. Ancak kendilerini iyi gördük. Moralleri yerinde ve  onlar da çıkacakları günü bekliyorlar” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler